Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Tekno Touch Akustik Sünger

Tekno Touch Akustik Sünger

Tekno Touch Akustik Sünger,  her türlü mekan içerisinde akustik düzeni sağlaması amaçlı tasarlanarak kullanıcıya sunuldu. Tekno Touch akustik sünger bulunduğu alandaki yankı, eko ve ses yinelenmesi oluşumuna karşı kesin bir çözüm sağlar. Tasarlanış amacı doğrudan sesin kesilmesi amacını taşımıyor. Üretiminde kullanılan sünger yüzeyi sesin yayılmasını engelleyici bir özelliğe sahip değildir.

Tekno Touch Akustik Sünger

Bu sebeple ses yayılımı önleme için tek başına kullanıma uygun değildir. Her türlü yaşam alanında akustik dengenin oluşmasını sağlayan bir etki gösterir. Yankı, ses ikilemesi(eko) gibi ses kirliliğinin engellenmesinde net bir çözüm oluşturur.

Tavan, duvar gibi tüm iç mekan yüzeylere, son derece kolay uygulama özelliğine sahiptir. Uygulama pratikliği oluşturması için, kendiliğinden yapışkanlı seçenekleri kullanıcıya sunacak şekilde çok özel bir tasarım mühendisliğine sahip. Çevre ve insan sağlığına yüksek hassasiyet, temel üretim prensip olarak benimsenmiştir. Bu üretim anlayışı çerçevesinde herhangi bir kimyasal madde ve kanserojen boya içermeyen birinci sınıf melamin hammaddesinden üretilmiştir.

akustik-sunger-piramit

Tekno touch akustik sünger 6 mm ile 100 mm aralığında kalınlık alternatiflerine sahiptir. Yoğunluk seviyesi ise 24 dansite düzeyindedir. Ayrıca boyut ve plaka ölçülerine istinaden fonksiyonel çözüm seçenekleri de mevcuttur. Ses kayıt odası, stüdyo, müzik odası, konser ve sinema salonu gibi sesin düzen ve kalitesinin önem taşıdığı mekanlarda kullanıma uygundur.

Ayrıca konferans ve toplantı salonları, çağrı merkezleri ve ofisler gibi genel kullanıma da uygundur. Kullanıldığı mekanda eko, çınlama ve yankı gibi ses sorunlarını engelleyen Tekno Touch akustik sünger dekoratif görselliğe de sahiptir. Pek çok farklı renk seçeneği sahip olduğundan dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedir. Yüzeyi düz ve desenli olarak tasarlanmış ürünler spesiyal, labirent ve yumurta gibi farklı yüzey seçenekleriyle kullanıma sunulur.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu