Hakkımızda

12c36071-e0bd-4621-937f-d2108678c26e
fab
fab2

Neden Biz?

Dekor Akustik Ses Yalıtımı E-ticaret firması olarak bir çok firmaya ve müşterilerimize ses yalıtımı ve ses izolasyonu sağlamak amacıyla 17 yıldır satış, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz. Yapılan çalışmalarda müşteri güvenini ön planda tutarak profesyonel ekip arkadaşlarımız ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Güvenli Alışveriş ve Hızlı Teslimat Sunarak sektörde ön plana çıkarak kaliteli hizmet sunmaktayız. Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve kullanılan malzemelerimizin tümü 1. sınıf yanmaz ISO sertifika ve TSE belgesine sahip olduğundan ses yalıtım uygulamalarında en iyi performansta etkili bir çözüm sonucu alınmaktadır. Genellikle kullanmış olduğumuz akustik süngerlerde farklı dekoratif amaçlı yalıtım uygulamaları yapılmaktadır. Öncelik olarak uygulama ve malzeme kullanılacak mekan bilgisi öğrenilip uygun çalışmanın yapılması planlanır. Bu doğrultuda bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktadır.

Ses Yalıtımı, Akustik Yalıtım, Ses İzolasyonu, Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme, Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Akustik Tasarım, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan Alanların Genel Yapımını Anahtar Teslim Çözüm Ortaklarımız ile ve Profesyonel Kadromuz ile uygulamalar Sunuyoruz. Akustik düzenlemeden ses ve vibrasyon (titreşim) yalıtımına kadar her türlü ihtiyaca uluslararası sertifikalarla, standartlara uygun malzeme üretimi ile cevap vermektedir.

Fabrikamız

17 seneden beri bu işi yapan firmamız sizlerle daha samimi bağlar kurabilmek ve memnuniyeti maksimum seviyelere getirebilmek amacı ile  malzeme tedariğini kendi kendine üreten bir zinciri tamamlama yolunda ilerlemektedir. 2500 m² alan üzerine kuru olan fabrikamızda, sessizliği kalıcı kılabilmek için süreci başından sonuna kadar pür dikkat ile yönetiyoruz. Burada ürettiğimiz yerli ses yalıtım malzemelerimize sessizliği sağlamak amacıyla websitemiz üzerinden ya da merkez satış ofisinden ulaşabilirsiniz.

Referanslarımız

Sosyal Medya Hesaplarımız

İletişim Bilgilerimiz

İletişim Bilgileri

+90 216 706 45 46

+90 552 605 68 55

info@dekorakustik.com

proje@dekorakustik.com

Fatih Mahallesi Şalgamlı Cad. No:65 İç Kapı No:1 Sultanbeyli / İSTANBUL

Temasa Geçin

Dekor Akustik Dünyaca tanınmış ürünleri kullanarak anahtar teslim projeler yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle kaliteli, güvenilir ürün ve hizmet anlayışıyla güçlü teknik ekip çalışanlarıyla hizmet vermektedir.

iletisim
Call Now ButtonBizi Hemen Arayın