Alçıpan bölme duvar ses yalıtımı

Ses yalıtımı sağlamadan önce bilmemiz gereken unsurlar vardır. Aynı ortak duvara sahip iki ofis, stüdyo ve reji, veya çalışma ofisleri. Alçıpan bölme duvar ses yalıtımı birbine yapışık olan iki oda arasında kalan duvardır. Bu bölme duvarlar camyünü veya taşyünü gibi gibi malzemelerle yalıtılamadığı, asıl görevi ısı yalıtımı olan bu ürünlerin sorunları çözmediğini hepimiz biliyoruz. Öyle ise profesyonel bir yalıtım malzemesine ihtiyacınız var demektir. Alçıpan bölme duvar ses yalıtımı, önemli bir konu olmakla birlikte kullanılacak malzemenin kalitesine ehemmiyet göstermek ayrıca önemli bir yere sahiptir. Bu da işinde uzman olan bir firmadan destek almayı gerektirmektedir. Ancak genel olarak Açık ofis bölme sistemlerinde sıkça kullanılan alçıpan bölme duvarlar ses yalıtımında bariyerli bondex sünger, UC galvaniz profiller, duvarın bir yüzünden ses yalıtım bariyeri diğer kullanılarak bir kesit oluşturmak gerekmektedir.

Bölme duvar ses yalıtımı

Çoğu apartmanda genel olarak var olan problemlerin başında, yan komşunun evinden gelen seslerdir. Bu sesleri gidermek için doğru malzemeler kullanılır ve uygulama doğru şekilde yapılırsa aslında ortada bir sorun kalmaz. Ama çoğu zaman proje sahipleri bu durumu göz ardı ettikleri için komşuların birbirlerinden rahatsız olmaları kaçınılmaz bir hal alıyor. Dekor Akustik olarak yılların birikim ve deneyimine sahip ekibimiz ile yatak odası, mutfak, salon, çocuk odası ses yalıtımı, ev, sinema salonu, stüdyo odası, jeneratör odası vb ortak duvar ses yalıtımı ihtiyacı olan alanlarda müşterilerimize hizmet vererek yaşadıkları sorunlardan kısa sürede kurtulmalarına yardımcı oluyoruz.

[porto_carousel stage_padding=”0″ margin=”0″ autoplay=”yes” autoplay_timeout=”3000″ show_dots=”yes” loop=”yes” items=”1″ items_lg=”1″ items_md=”1″ items_sm=”1″ items_xs=”1″ animate_out=”fadeOut” el_class=”m-b-xl”][porto_product_category view=”products-slider” per_page=”15″ columns=”7″ category_filter=”” addlinks_pos=”outimage_aq_onimage” use_simple=”” category=”akustik-yanmaz-sungerler”][/porto_carousel]

Başa dön tuşu
Bizi Hemen Arayın