Makine Dairesi Ses Yalıtımı

Makine Dairesi Ses Yalıtımı

Makine dairesi ses yalıtım sistemleri özellikle büyük ve devasal yapılarda daha fazla ihtiyaç hasıl etmektedir. Çünkü yapı büyüklüğü artıkça ihtiyaç duyulan araç sayısı ve büyüklüğü artmaktadır. Makine odası ses yalıtım sistemi makine odasının iç kısmına yerleştirerek içerdeki sesin dışarı çıkmasını engelleyerek orada bir makine odasının olduğunu bile fark edilmemesini sağlamaktadır. Decopan yalıtım sistemleri kalite ve güvenirlik açısından rakipleri arasındaki farkı ortaya koymuş bulunmaktadır.

makine odalarında sadece odanın sesini yutmakla beraber başka fonksiyonları da bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de yüksek voltajlı kabloların kutu içlerine konulmasıdır. Kutu içinde kutunun iç kısmını yanmaz decopan ses yalıtım malzemesi ile kaplamanız durumunda elektrik kaçağına karşı koruma özelliği sağlamaktadır. Bu sayede olası yangın durumu kısmı olarak çözülmüştür. Makine odaları kullanılan yer ve ihtiyaca göre türü değişmektedir. Bunda dolayı da gelen şikayetler değişmektedir.

makine dairesi ses yalıtımı

En çok tercih edilen ve ses kesim özelliği yükses derece de olan ürün bariyerli decopan’dır. 3 çeşit malzemenin birleşmiş halinden oluşan orta kısmında ses bariyeri olan ve yüksek yoğunluğa sahiptir.Mevcut alanda uygulandıktan sonra ses emme ve yutum özelliğine sahip akustik sünger ile üzeri kaplanabilir.Sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Bizi Hemen Arayın