Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

akustik süngerler

Akustik süngerler

ses yalıtım süngeriAkustik sorunun mevcut olduğu mekanlarda kesin çözüm sağlayan akustik süngerler, ses kalitesinin arttırılmasına yardımcı olmaktadır. Ortam akustik düzeninin oluşturulması amacı ile üretilen akustik süngerler akustiği bozan unsurları ortadan kaldırmaktadır.

Akustik sünger, yankı, çınlama, ses ikilemesi ve ses dağılması sorunlarını ortadan kaldırır. Sesin mekan içerisinde hem temiz ve tok hem de kaliteli bir şekilde yayılışını sağlar. Bazı modellerinde ses yalıtım özelliği bulunsa da temel üretim amacı mekan akustik düzeninin oluşturulmasıdır. Bu yüzden doğrudan tek başına ses izolasyonu için kullanıma uygun değildir.

yanki-engelleyici, Akustik süngerler
piramit sünger

Bu süngerler kullanım amacına ve özel isteklere göre farklı tasarım özellikleri içeren zengin model çeşitliliğine sahiptir. Akustik süngerler, basotect sünger, sünger kaplama, dekoratif akustik sünger, renkli akustik sünger ve yanmaz akustik şeklinde alt kategorilere sahiptir. Akustik süngerlerde 30 mm kalınlıkta üretim gerçekleştirilmektedir. Sünger ebatları konusunda kullanım alanındaki ihtiyaçlara odaklı özel boyutlarda üretim gerçekleştirilebilmektedir.

Yanmaz özelliğe sahip olduğundan yüksek sıcaklık değerlerinin mevcut olduğu yüzey ve alanlarda kullanıma uygunluğa sahiptir. Yanmaz özelliğiyle çalışma alanı koşullarına uygunluğa sahip olduğundan ofis ve diğer iş alanlarında da kullanıma uygundur. Ofis ve ev akustik izolasyonunda kullanılabilir. Fabrika, düğün salonu, okul, hastane, stüdyo, kayıt odası ve daha pek çok farklı alanda kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı alt katmanı sayesinde tavan ve duvarlardaki her bir yüzeye hızlı ve kolay şekilde montajı yapılabilir.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu