Zemin Ses Yalıtımı

Zemin Ses Yalıtımı

Zemin ses yalıtımı alt kata giden ses, darbe, titreşim, topuk sesi ve vibrasyon gibi sorunlardır. Sert zemin döşemesi üzerinde yürünmesi, sandalye vs. eşyaların çekilmesi, sert cisimlerin yere düşmesi gibi durumlarda yüksek düzeyde darbe sesi oluşur ve gürültü yayılır. Günümüzde en büyük problemlerden biri olan daireler arası ses geçişi bazen çok üzücü olaylara sebebiyet verebilmektedir. Şap ve parke altı uygulamalar ile ses yalıtımı sağlayabilirsiniz. Müşterilerimizin genel şikayetleri alt kattaki komşuma ses gidiyor gibi artık klasikleşmiş şikayetlerdir.Bu şikayetler artık doğru ses yalıtım malzemeleri sayesinde son buluyor.

zemin ses yalıtımı uygulama
zemin ses yalıtımı uygulama

Yüksek dansiteye sahip decopan ses izolasyonu malzemeleri bu malzemeler genellikle 1 cm kalınlıkta kullanılır daha etkili kullanılmak istenildiğinde decopan ve bariyer katmak gerekmektedir.Eğer alttan gelen seslerin yüksek olacağını ve ses izolasyon yapılacak zeminden alt kata yüksek ses geçileceği düşünülüyor ise decopanın üzerine bariyer koyarak daha yüksek performanslar elde edilebilir.Akustik kauçuk halı ile de titreşim ve vibrasyon önlemeniz mümkündür.Sitemizden Sipariş verebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Zemin Ses Yalıtım Malzemeleri Nelerdir ?

Zeminlerde genellikle titreşimli sesleri örnek olarak bir bateri çalınması ile oluşacak darbe kaynaklı sesi veya topuklu ayakabbı ile zeminden giden sesleri düşünün bu sesleri engellemek için bariyerli decopan ve ses bariyeri dediğimiz ses yalıtım malzemeleri kullanılır. Uygulama sonrası zemine akustik kauçuk halı serilip çok iyi zemin ses yalıtımı sağlanabilir. Sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

zemin ses yalıtımı uygulama
zemin ses yalıtımı uygulama

Zemin Ses Yalıtımı Kullanım Alanları

Zemin ses yalıtımı kullanım alanı oldukça geniştir. Örneğin; evlere, stüdyo odasına, dinlenme odasına, müzik odasına, düğün salonlarına, reji odasına, sinema salonlarına, spor salonlarına, prova odaları derken, kısacası gürültüyle uğraşılan ya da uğraşılmayan tüm mekanlarda kullanabilirsiniz.


Hemen Teklif Al

  Adres: Fatih Mahallesi Şalgamlı Cad. No:65 İç Kapı No:1 Sultanbeyli / İSTANBUL

  Telefon: (0216) 706 45 46

  Whatsapp: (552) 605 68 55

  Email: info@dekorakustik.com


  Hizmet Saatlerimiz

  Pazartesi- Cuma 09:00 / 21:00

  Cumartesi- 09:00 / 21:00

  Pazar - Canlı Destek


  Bu ürünü sepete eklediniz:

  Call Now ButtonBizi Hemen Arayın