Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Akustik toplantı modülü

Akustik toplantı modülü

akustik kabinler, Akustik toplantı modülü
akustik kabinler

Akustik toplantı modülleri, 21.yüzyıl iş ve ofis alanlarında yaygın kullanıma sahip akustik izolasyon üründür. Akustik toplantı modülü ürünleri ile açık ofislerde ses izolasyonunun etkin ve pratik biçimde oluşturulabilmesi sağlanabilmektedir. Açık ofislerde gerçekleştirilen önem seviyesi yüksek görüşmelerde yüksek çevresel seslerin akışının önlenmesi sağlanmaktadır.

Açık ofis içi akustik kalitesini de

düzenleyen akustik toplantı modülleriyle gizli görüşmelerde yüksek güvenlik standardı da sağlanabilmektedir. Ofis içi ve dışı seslerin akışını engelleme özelliğine sahip olmasından, ofis toplantıları için etkili ve kesin çözümler sağlamaktadır. Üretiminde kullanılan malzemeler insan ve çevre sağlığını riske etmemektedir. Ayrıca küf ve koku oluşumuna yol açmayacak modern çizgilere sahip bir akustik izolasyon malzemesidir.

akustik kabinler, Akustik toplantı modülü
akustik kabinler

Açık ofislere yönelik üretilen akustik toplantı modülü ile ofis dışından gelebilecek sesleri engellemektedir. Bu sayede ofislerdeki toplantı organizasyonlarının daha stabil ve daha sağlıklı bir ortam oluşturur. Çevresel yüksek seslerin denetlenmesine yardımcı olmak üzere üretilmiştir.

Akustik toplantı modülü ürünü polyester elyaf ve keçe gibi açık hücreli ses yalıtım özelliği mevcut olan malzemelerden üretilmiştir. Farklı kullanım alanlarına yönelik özel ebatlı ürün seçenekleri de mevcuttur. Modül ebat seçenekleri ile birlikte farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Modül dış katmanlarına yönelik farklı renk seçim şansı bulunmaktadır. Portatif yapısı ile her kullanım alanına ilişkin oldukça kaliteli ve pratik bir çözüm sağlamaktadır.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu