Akustik Sünger Nasıl Uygulanır

Akustik Sünger Nasıl Uygulanır, Ses yalıtımı malzemelerinden olan akustik süngerler, Ses emici özellikleriyle üstün yutum performansı sağlarlar ve Yanmaz, I. sınıf hammadde ile ürettiğimiz akustik süngerler, TSE ve ISO kalite belgeli ürünlerimizdir.

akustik special sünger
akustik special sünger

AKUSTİK SÜNGER NASIL UYGULANIR?

Özel yapıştırıcısı ile önce duvara kısım kısım sürerek beklemeden elimizdeki bulunan akustik süngeri yapıştırıcı sürdüğümüz bölgeye yaslıyoruz. Yapıştırıcı özel bir ürün olduğu için hem hızlı hem de uzun ömürlü bir uygulama sağlamaktadır. Kuruma süresi ortalama 10 – 15 dakika arasındadır. Uygulama Şekli Toz ve yağdan arınmış yüzeylere fırça veya rulo ile uygulayın. Kuruma süresi sonunda yüzeylere elinizle bastırarak yapıştırın.

Akustik Sünger Nasıl Uygulanır, Yapıştırıcının uygulandığı ortamda maskeli ve iş gözlüğü ile bulunulmalı ayrıca çok fazla bu ortamda bulunmayıp biraz mola vermeniz gerekiyor. Uygulama esnasında yapıştırıcı zarar verebilir. Yapıştırıcı alev alan bir ürün olduğu için civarında sigara içmek ateş yakmak gibi eğilimlerde bulunulmaması tavsiye edilir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar da doğurabilir. Uygulama bittikten sonra ortamı iyice havalandırdıktan bir süre sonra yapıştırıcı kokusu da kaybolacaktır.

akustik-sunger-piramit, Akustik Sünger Nasıl Uygulanır

Akustik sünger yapıştırma uygulamasını kendiniz yapabilirsiniz. Ancak ürünü kesmeniz gerekirse maket bıçağı kullanarak kesebilirsiniz, dikkat edin keserken mutlaka eşit kesmeniz gerekmektedir. Bir başka yapıştırıcı malzemesi ise silikondur. Silikon aracılığıyla da akustik süngerleri yapıştırabilirsiniz. Fakat uzun ömürlü bir uygulama için özel yapıştırıcının kullanılması tavsiye edilir. İsterseniz çok yüksek boyuttaki mekanlarınız için teknik ekibimiz uygulamalarınızı gerçekleştirebilir. Sipariş verebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir