İndirim!

Yapışkanlı Düz Yanmaz Akustik Sünger 30 mm

 800,00 + KDV

 • Stok Kodu: 9661
 • Stokta bulunmaktadır.
 • Yüksek metrajlar için iletişime geçiniz.
 • Bu üründe kargo ücretsiz değildir.
 • 15:00’a Kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo
 • 40m2 ve üzeri siparişlerde kargo için bizimle iletişime geçin

Ölçü ve Ebatlar 

Genişlik : 100 cm

Uzunluk : 5 mt

Kalınlık : 30 mm 

Yapışkanlı Yanmaz Düz Akustik Sünger Nedir?

Yanmazlık standartlarına göre üretilen akustik düz süngerler kalite belgelerine sahiptirler.Sağlığa zararsız ve kimyasal madde taşımazlar.Yüzeyi düz ve renk siyahtır. Arka kısımlarında ki ağlı özel bant ile kendinden yapışkanlı hale getirilmiştir.Yanmaz akustik düz süngerler farklı kalınlık ve yoğunluklar da elde edilebilir. Arka kısımları özel ağlı kendinden yapışkanlı olarak üretilmektedir.Yanmazlık özelliği de kazandırılmıştır. Ses şikayetlerinin olduğu mekanlarda, ortamda oluşan sesleri dış çevreye yada dış ortamdan gelen rahatsız edici kötü gürültülerin ortamlar arası geçiş kaybına uğramasını sağlar. Yanmaz süngerler eğer ki ortamda çok fazla ses varsa ses yalıtım bariyeri kullanarak daha iyi bir performans elde edebilirsiniz.

Bariyerli düz akustik süngerler yüksek ses yalıtımı sağlar. Yanmaz Düz sünger yankılanma gibi ses sorunlarının çözüme kavuşmasını sağlar ve seslerin etkilenmesini ve bozulmasını da engeller.Yapışkanlı Akustik sünger, akustik düzenleme işlerinde kullanılan uygun fiyatı ve güzel görünüşü ile sektörün vazgeçilemez bir ürünüdür.Düz Akustik sünger ismini şeklinden alır ve yanmaz özelliği ile birlikte yanmaz akustik sünger ismine de sahiptir.Yanmaz  akustik sünger sağlık açısından uygundur ve kokusuzdur.Söz konusu olan yanmaz akustik süngerler mekanların yalıtımını sağlayarak dışarıda iş makinelerinin oluşturduğu sesleri de engellemektedir.

Bu süre zarfında yalıtımı sağlanacak olan firmanın faal olarak çalışıyor olması ve etik değerlere bağlı kalması önemlidir. Zaten firmaları başarıya kavuşturacak olan temel etken de; sapasağlam ve kaliteli ürün kullanmaları ve müşterilerine sadık kalmalarıdır. Duvarlar ile pencereler, kapılar zemin çatı gibi yerlere mümkün mertebe uygulanacak olan yanmaz akustik süngerlerin kullanıma uygun olması gerekmektedir.  Çevre kirliliğini azaltmaya yardımcı olarak yapıyı iç ve dış etmenlerden korumasını sağlamaktadır.Dekor Akustik 7/24 açık olan firması ve online sitesi aracılığıyla hiçbir müşterisini mağdur etmez ve devamlı olarak hizmet kalitesini arttırarak müşterilere evlerinin konforunda ve rahatlığında ses yalıtım süngerleri sunar.

Yapışkanlı Yanmaz Akustik Düz Sünger Teknik Bilgiler

 • Uzun ömürlüdür.
 • Yanmaz ve alev yürütmez.
 • Sağlığa zararsızdır.
 • TSE ve ISO Sertifikalıdır.
 • Kokusu olmaz, küf tutmaz.
 • Sıcak ve soğuğu dengeli bir şekilde iletir.
 • Sadece ses yalıtımını değil, ısı yalıtımını da sağlamış olur.

Yapışkanlı Yanmaz Düz Sünger Kullanım Alanları

*Ev, ofis
*Stüdyo, ses kayıt odası
*Reji odası, sinema salonları
* Müzik odası, prova odası
*Ev sinema odası, çağrı merkezi
*Enstrüman – çalgı odası
*jeneratör odası, makine dairesi
*Fabrika, asansör dairesi
*Otomotiv sektörü
gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahiptir.

Akustik Düz Sünger Nasıl Uygulanır

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Yapışkanlı Düz Yanmaz Akustik Sünger 30 mm” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bizi Hemen Arayın