Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Yanmaz akustik süngerler

Yanmaz akustik süngerler

Akustik Yumurta Sünger, Yanmaz akustik süngerler

Yanmaz akustik süngerler, Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan materyaller kullanılarak üretilen yanmaz akustik sünger ürünleri, yüksek ses emme özelliğine sahiptir. Akustik sünger kategorisinde bulunan bu ürünü diğerlerinden ayıran en belirleyici özellik yanmaz olmasıdır. Üretiminde kullanılan malzemelerin alevlenmeye karşı yüksek direnci, ürün bütününde yanmazlık özelliği kazandırmaktadır.

Bu özelliği sayesinde her ortamdaki yangın risklerine karşı en güvenli kullanımı sunar. Ayrıca ateşin iletimini de önemli seviyede önler. Yanmaz akustik süngerler sıcaklık dayanımı -5 derece ile 100 derece aralığında olacak şekilde oldukça geniştir.  Ürünlerde kullanılan malzeme sayesinde ses ilketkenliği ise 0.035W/mK şeklindedir. Isı dayanıklılığı sayesinde ısıtma ve havalandırma sistemlerinde, endüstriyel alanlarda da kullanılabilir.

Yanmaz akustik sünger ürünü tasarım özellikleri çerçevesinde alt kategorilere sahiptir. Yanmaz piramit, yanmaz labirent, yanmaz special, yanmaz düz ve yanmaz Basotect akustik sünger şeklinde alt kategorileri bulunur.

Yanmaz akustik süngerler fiyatları

bariyerli-akustik-yumurta sünger
bariyerli-akustik-yumurta sünger

Farklı alt çeşitleri bulunan ürün, her alanda en verimli ve en kaliteli kullanım standardını yakalamaya yardımcı olur. Yanmaz akustik süngerler melamin hammaddesinden üretildiğinden yüksek esnekliğe sahiptir. Bu sayede kolayca şekillenebildiğinden tavan ve duvar yüzeylerine uygulanması daha pratiktir. 30 mm ile 50 mm aralığında kalınlıkta standart üretimi olan yanmaz akustik sünger, isteğe bağlı özel kalınlıklarda da üretilebilmektedir.  akustik süngerlerde standart üretim gri ve siyah renklerdedir. Ancak isteğe göre farklı renklerde üretimde gerçekleştirilebilir. Ayrıca sprey boya yardımıyla üst yüzeyi boyanabilir.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu