Üst kattan gelen ses nasıl engellenir?

Üst kattan gelen ses nasıl engellenir?

katlar arası - tavan uygulama, Üst kattan gelen ses nasıl engellenir?,
katlar arası – tavan uygulama

Üst kattan gelen ses nasıl engellenir?, Üst komşularımızın, ayak seslerimizden, televizyon sesinden veya izlediğimiz müziğin sesinden rahatsız edebiliriz. Zaman zaman evlerimizden taşınmaya kadar yol açan bu aşırı gürültü durumlarından kurtulmanın en pratik yolu zemin ses yalıtımı yapmaktan geçmektedir. Sadece üst komşularımızdan değil aynı zamanda yan ve alt komşularımızdan da yoğun ses gelebilir veya bizim seslerimiz gidebilir.

Burada yapılan inşaat uygulamasındaki eksikliklerden kaynaklanan sorunlar meydana gelmektedir. Bu sorunlar nedeniyle ses duvarlarınız sanki bir kağıtmış gibi sesin sizin evlerinize rahatça girmesin neden olacaktır.

tavan ses yalitimiÜst kattan gelen ses nasıl engellenir?,  Tavan ses yalıtımı sayesinde bu sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.
Tavan ses yalıtımı uygulamasında kullanılacak birinci sınıf ses yalıtım malzemeleri ile komşularınızdan gelecek aşırı gürültü sorunundan sıyrılabilirsiniz. Bu sorunlar nedeniyle birçok aile komşuları ile sorunlar yaşamakta, ayak sesleri, kısık konuşmalar bile tartışma nedeni olmaktadır. Oysa asıl sorunun hatalı inşaat yapımı ve ses yalıtım eksikliği olduğu hatırlanmalıdır. Huzursuz edici duvar ve tavan ses sorunları nedeniyle apartman içerisinde sorunlar yaşanmaktadır.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir