Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Üsküdar Ses Yalıtımı

Üsküdar Ses Yalıtımı, Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan şey, kalabalık ortamlara, evlere ya da çalışma alanlarına ses yalıtımı yapılmasıdır. Kalabalık alanlarda oluşan uğultu, yankı ya da ses kirliliğini kalıcı olarak önlemenin yolu olan Üsküdar Ses Yalıtımı hem ekonomik hem de kalıcı bir yöntemdir. Ses yalıtımı en çok çağrı merkezi, ses kayıt odası, sinema salonu, konferans salonu gibi yerlere yapılır.
Üsküdar Ses Yalıtımı, Bu alanlar kalabalık olduğu için, mutlaka yankının, akustik yalıtım malzemeleri ile izole edilmesi gerekir. Aynı zamanda işyerlerin de yapılan yalıtımlar, çalışma performansını arttırır. Ses yalıtımı binalarda da çok tercih edilir. Zemin ve tavana yapılan uygulamalarda sayesinde katlar arasında ses yalıtımı sağlanmış olur.

Üsküdar Ses YalıtımıÜsküdar ses izolasyonu

Üsküdar ses izolasyonu, talep edilen her alana yapılabilir. Uzman ve profesyonel kişilerden oluşan ekip sayesinde ilk olarak yalıtım yapılacak olan alana ekip gelir ve ses şiddetini ölçer. Sesin şiddetine göre, kullanılacak olan ses yalıtım malzemeleri seçilir. Bazı yerlerde akustik malzemeler kullanılırken, bazı yerlerde sadece ses izole edilir. Bazen kauçuk halı ya da akustik halı gibi malzemeler, ev için yapılan yalıtımlar da yeterli olur.
Akustik yalıtım malzemeleri, daha çok büyük salonlar da tercih edilir ve en etkili yalıtım malzemesidir, denilebilir. Yalıtım yapılacak olan zeminin, temizlenmiş ve kuru olması gerekir. Bu sayede yapıştırıcı ve süngerpan daha iyi tutar. Süngerpanlar yerleştirildikten sonra, akustik paneller koyulur ve alçıpan çekilir. Zeminler de şap altı ses yalıtımı yapılır. Tavan ve duvar uygulamaları aynıdır.

Üsküdar ses yalıtım malzemeleri

Üsküdar ses yalıtım malzemeleri, bu malzemelerin kalitesi ve firmaya bağlı olarak fiyat seçenekleri sunulur. Fiyatlar ekonomiktir. Keşif sonrası net bir fiyat verilebilir. En uygun fiyatlar ve güvenilir hizmet için, firmamızdan destek alabilirsiniz.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu