Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Ümraniye Ses Yalıtımı

Ümraniye Ses Yalıtımı, Günümüz şartlarında artan nüfus ve iç içe yaşamın yaratmış olduğu durumlar sebebi ile gürültü kirliliğine çok fazla maruz kalınır. Özellikle evlerde ve iş yerlerinde çok rahatsızlık veren bu durum, komşu ve arkadaşlık ilişkilerine zarar verebildiği gibi, iş ve müşteri kayıplarına da neden olmaktadır. Ancak Ümraniye Ses Yalıtımı ile bu durumların hepsinden, neredeyse tamamen kurtulmak mümkündür. Ses yalıtımı ya da ses izolasyonu işlemi neredeyse %90 oranında ses geçirmezliği sağlayan bir uygulamadır.

Ümraniye Ses YalıtımıÜmraniye ses izolasyonu

Çok katlı binaların yaşam alanı olarak sunulması ya da gökdelen ve plazalarda bulunan ofisler ve şirketlerin ara katlarda bulunması gibi sebeplerle, çevresel seslere çok fazla maruz kalınır.

Ümraniye Ses Yalıtımı, Binalarda yaşayan insanlar için yan daire ya da üst katlardan gelen ayak sesleri, atlama, eşya sürtmesi ya da bir şeylerin düşmesi gibi gürültülerin yanı sıra bazı durumlarda konuşma sesleri bile sizlere ulaşmaktadır. Bu durumlar için uygulanan yalıtım işlemleri sayesinde duvar ya da tavan gibi alanlarda ses geçirmezliği sağlanır. Ümraniye ses izolasyonu ile bu işlemlerin yapılması ve sizlere sunulması en hızlı şekilde olmaktadır. Yan daire için uygulanan duvar yalıtımı, üst daireler için de tavan ve zemin yalıtım uygulamaları ile bu sorundan kurtulmanız mümkündür.

Ümraniye Ses Yalıtımı malzemeleri

İşlerin en çok yürütüldüğü bu alanlarda, birden fazla personel bir arada çalışmaktadır. Hem müşterilerle hem de telefonla akıcı ve sağlıklı bir iletişim kurulması için gerekli olan ses yalıtım uygulaması, iş ve müşteri kayıplarının önüne geçer. Ümraniye Ses Yalıtımı malzemeleri arasında bulunan akustik paneller, ses bariyeri, süngerpan, mantar şiltesi, kauçuk halı ya da ofisler için hazır ofis kabinleri en çok kullanılan ses yalıtım malzemelerinden bazılarıdır. Firmamız bu konuda en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu