Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Tuzla Ses Yalıtımı

Tuzla ses yalıtımı, Ses insanların yaşamında en önemli olan olgulardan bir tanesidir. Yine de insan sağlığı için belli bir düzeyin üstünde olan sesler risk teşkil ederler. Oysa aşağıda belirtilen alanlarda gürültü kaçınılmaz olan bir durumdur. Yine yeni yasal düzenlemelere göre belli bir ses düzeyinin üstüne çıkmak yasaktır. İş de tam da bu noktada Tuzla ses yalıtımı olgusu devreye girer.
Tuzla irili ufaklı çok sayıda işyerinin olduğu bir yerdir ki ses yalıtımı da bu tür yerlerde kaçınılmaz hale geliyor. Gürültü karmaşasının olmaması için ses yalıtımı son derece önemli olan bir durumdur. Ses yalıtımı aşağıda ifade edilen malzemeler ile inşaat sırasında gerçekleşir.

Tuzla ses yalıtımıTuzla ses yalıtım malzemeleri

Tuzla ses yalıtım malzemeleri olarak insanların karşısına çok sayıda seçenek çıkar. Cam yünü, süngerpan, kauçuk halılar, ağır olan epdm taş yünü, poliüretan, ahşap yünü, melamin köpüğü, polietilen gibi kullanım yerine göre uygun olarak üretilen çok değişik özellikte olan malzemeler vardır. Kapsamın bu noktada çok genişlediğini de ifade etmek gerekir.

Tuzla ses izolasyonu

Üstte bu biçimi ile kullanılan malzemeden bahsettikten sonra nerelerde kullanıldığını da ifade etmek gerekir ise şu bilgilere yer verilebilir. En basit ifade ediş biçimi ile ürünün adından da anlaşılacağı üzere ses yalıtımı gerekli olan tüm alanlarda bu malzemeler ihtiyaç odaklı olarak kullanılır. Hastaneler bu malzemelerin en çok kullanıldığı yerlerdir.
Tuzla ses yalıtımı, Bunun yanı sıra yeni yapılan birçok evde de bu malzemeler kullanılmaya başlamış durumdadır Ofis ses yalıtımı için, tekne motorlarının olduğu yerlerde, konferans salonlarında, otellerin ilgili bölümlerinde, jeneratör odalarında, radyo odalarında, çağrı merkezlerinde, sinemalarda, kullanılırlar. Tuzla ses izolasyonu yapan ve uzun yıllardır sektörde olan firmamızdan güvenle nerede gereksinim duyarsanız bu alanda en güvenilir hizmeti, en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu