Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Tekirdağ Ses Yalıtımı

Tekirdağ ses yalıtımı malzemeleri firması çevremizde birçok ses içeren akustiği düzenleyebilmek için ve ses izolasyonu yaparak size hayal ettiğiniz sakin ortamı sunmayı amaçlamaktadır. Örnek vermek gerekirse müzik kayıt stüdyoları, film-dizi yönetmen odaları, konferans veya sinema salonları ses yalıtımının oldukça önemli olduğu ve istenilen kalitede işler ortaya koyabilmek için elzem yerlerdir. Tüm bu konfor gerekliliklerinin yanında yalıtım işlemi uygulanan mekânda Tekirdağ ses yalıtımı malzemeleri ile iç mekânda göze hoş gelen dekoratif görüntüler de elde edilmektedir. Uygulamada kullanılan yalıtım malzemeleri ile mekanınıza ferah bir ortam sunmak amacıyla ses emici kumaşlarla desteklenmektedir.

Tekirdağ Ses YalıtımıTekirdağ ses izolasyonu

Tekirdağ ses izolasyonu hususunda izolasyon işleminin en önemli ve yapılan uygulamanın kalitesi en çok gösteren malzemenin başında piramit sünger, labirent sünger, yumurta sünger ve düz sünger olmak üzere akustik sünger malzemeleri gelmektedir. Bu malzemeler genellikle siyah, gri ve antrasit gibi koyu renklerdedir. Özel olarak boyut ve şekilleri istekleriniz doğrultusunda düzenlenmektedir.

Tekirdağ ses izolasyonu süngerleri bulunduğu yerden ses geçişini engelleyen ve bu amaçla kullanılan yüksek yoğunluğa sahip malzemeler olarak tarif edilebilir. Bu malzemeler modeline ve malzeme yapısına göre duvarlarda, tavanda ve zeminde olmak üzere farklı yerlerde kullanılabilir. Ses geçirmeyen süngerler tavan ve duvarlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bu süngerler yankı oluşumunu minimum düzeye, ses izolasyonunu ise maksimum seviyeye getirir.

Tekirdağ ses yalıtımı malzemeleri

Tekirdağ ses yalıtımı malzemelerinin fiyatlandırılması ise tabi ki malzemenin teknik olarak gösterdiği performansa bağlı olarak değişmektedir. Tekirdağ ses yalıtımı malzemeleri kapalı mekanlar için duvarlarda, zeminde veya tavanda dahi kullanılabilmektedir. Tüm bu farklı yapılar için birbirinden farklı seslere maruz kalındığından dolayı ses absorbe edici malzemeler kullanılmaktadır. Örneğin zeminde kauçuk ve mantar malzemeler kullanılırken tavan ve duvarlarda sünger malzemeler ve ses bariyerleri kullanılır. Ses yalıtımı işlemleri ile daha konforlu ve daha sağlıklı bir günlük yaşam isteyen müşteriler profesyonel ekip ile iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu