Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Şişli Ses Yalıtımı

Şişli Ses Yalıtımı, Ses yalıtımı, günümüzde insan nüfusunun çoğalması ve her çalışma ortamı ya da binalarda oluşan kalabalıklaşma sonucunda önemli bir yere sahip oldu. Özelikle uzun süreli ses kirliliği ya da gürültü problemleri hem fiziksel hem de ruhsal olarak, insanları yoran bir süreçtir. Şişli Ses Yalıtımı sayesinde daha konforlu ortamlar ve sağlıklı bir iletişim sağlanabilir.

Şişli Ses YalıtımıŞişli Ses Yalıtımı

Hangi Alanlarda Kullanılır?
Ses yalıtımı pek çok alanda kullanılır. Büyük salonlardan, ses kayıt odası kabini, sinemalar, konferans salonu ya da ofis ve ev gibi pek çok mekânda tercih edilir. Evler de genelde katlar arası ses yalıtımı yapılarak, komşuların birbirinden rahatsız olmasına engellenmiş olur.

Şişli Ses Yalıtımı, Çağrı merkezi gibi iş yerlerin de personel yakın çalışırlar, ses karışıklığını önlemek için, şişli ses izolasyonu sağlanır. İzolasyon sayesinde seslerin şiddeti en az seviyeye iner ve kaliteli bir çalışma ortamı yaratılır. Akustik ses yalıtımları daha çok tiyatro salonu ve konser alanı gibi yerlerde uğultu olmaması sesin net çıkması için, kullanılan bir malzemedir.
Yalıtım malzemesinin etkili olabilmesi için, mutlaka kaliteli olması gerekir. Bariyerli sünger süngerpan, akustik panel, kumaş kaplı panel, gibi pek çok ses yalıtım malzemeleri vardır. Ortamdaki ses yüksekliği ölçüldükten sonra, malzemeler belirlenir.

Şişli ses yalıtım malzemeleri

Şişli ses yalıtım malzemeleri, malzemelerin kalitesi, personel sayısı gibi çeşitli etkenler fiyatları netleştirir. Genel de müşteri memnuniyeti göz onun bulundurularak, ekonomik fiyat seçenekleri sunulmaya çalışılır.
Malzemelerin çeşitleri ve uygulanacak alanların büyüklüğü de fiyatı etkiler. Sinema salonları ya da nikâh salonu gibi alanlara yapılan yalıtım ile daireye yapılan yalıtım fiyatları değişiklik gösterir. Fiyat bilgisi ve daha birçok detayı öğrenmek için, firmamızla bağlantı kurup, hizmet alabilirsiniz.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu