Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Şile Ses Yalıtımı

Şile Ses Yalıtımı, Özellikle büyük şehirler de yaşayan insanların oturduğu apartmanlar çok katlı ve kalabalıktır. Eğer iyi bir ses yalıtımı yapılmamışsa, zaman içinde gürültü ve ses kirliliği yayılır ve rahatsız edici ortamlar oluşur. Tüm bunları engellemek için, Şile Ses Yalıtımı yapılır. Ses yalıtımı sadece evlerde değil çeşitli sektörlerde de tercih edilir. Ses yalıtımı yapılırken, başarılı bir yalıtım olması ve personelin uzman kişilerden oluşması önemli bir detaydır.

Şile Ses YalıtımıŞile ses izolasyonu

Gürültüyü keserek, daha konforlu çalışma ortamları ve ev ortamı gibi yerler de daha sağlıklı bir mekân oluşmasını sağlayan ses yalıtımı, fiziksel ve ruhsal olarak bir denge sağlar. Ses yalıtımı çeşitlidir ve her ortama uygun olan, farklı malzemelerle yapılır.

Önemli olan ihtiyaca uygun ve etkili bir yalıtım yapmaktır. Bunun için ilk olarak Şile ses izolasyonu yapılacak olan ortamda ses şiddetinin ölçülmesi gerekir. Ses yalıtımı hem içerden dışarıya ses çıkmasını engeller, hem de dışarıdan gelen sesi keser. Bu tip bir yalıtım için, duvarlara işlem yapılması daha doğrudur.

Şile Ses Yalıtımı, Eğer katlar arası gürültü varsa, tavan ya da zemine yalıtım yapılması gerekir. Müşteri temsilcilerinin çalıştığı yerler ya da banka gibi işyerlerin de akustik kabin yapılması, daha sağlıklı bir çalışma ortamı yaratır.

Şile ses yalıtım malzemeleri

Ses yalıtımı neredeyse pek çok sektörde kullanılır. Özellikle bir kaç salonu olan sinema salonları, tiyatro ve konferans salonu, kapalı konser alanı, hastane ya da okul gibi pek çok sektörde önemlidir. Bu tip kalabalık yerlerde gürültünün yanı sıra yankıda çok olduğu için, mutlaka akustik malzemeler kullanılarak, yalıtım yapılmalıdır. Akustik yalıtımlar her zaman sesi netleştirir ve uğultuyu hapseder. Şile ses yalıtım malzemeleri hem kaliteli, hem de etkilidir.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu