Restaurant ve Cafe Ses Yalıtımı

Restaurant Ses yalıtımı

Günlük hayatta en gerekli alışkanlıklardan biri olan yemek yeme ihtiyacımız sırasında huzurlu ve sessiz bir ortam olsun isteriz. Restaurantlar, en çok gürültü oluşan mekanlar olarak bilinmektedir, ses karışıklığı, eko, ses yansıması gibi sıkıntıları çözmek için Restaurant Ses yalıtımı yapmanız gerekmektedir. Dekor olarakta kullanışlı olan akustik paneller sayesinde hem ses yalıtımı hemde şık ve huzurlu bir ortamlar sağlayabilirsiniz.

restaurant cafe ses yalıtımı
restaurant cafe ses yalıtımı

Restaurant Ses yalıtımı nasıl yapılır ?

Restaurantlar ses yalıtımı yaptırmadan önce restaurantınızda bilinçli kişiler tarafından keşif yaptırarak ses yalıtım malzemelerinin ne şekilde ve hangi cinsde olduğuna karar verilir. Doğru seçilmiş malzemeler en doğru şekilde uygulanarak ses yalıtım işlemi tamamlanır.

Restaurant Ses yalıtımı yapmanın avantajları

Mekanda ses karışıklığı eko gibi sorunlar çözülmesi sonucu müşterileriniz keyifli, rahat ve huzurlu bir ortamda bulunduklarını hissedeceklerdir. Tavana şık bir görünüm kazandırırken aynı zamanda restaurantınıza ses yalıtımı gerçekleşmiş olucaksınız. Akustik Tavan panelleri uzun ömürlü, kalıcı, bakım gerektirmeyen uluslar arası bir çok ülkelerde sıkça tercih edilen ürünlerdir.

restaurant cafe ses yalıtımı
restaurant cafe ses yalıtımı

Hemen Teklif Al

  Adres: Fatih Mahallesi Şalgamlı Cad. No:65 İç Kapı No:1 Sultanbeyli / İSTANBUL

  Telefon: (0216) 706 45 46

  Whatsapp: (552) 605 68 55

  Email: info@dekorakustik.com


  Hizmet Saatlerimiz

  Pazartesi- Cuma 09:00 / 21:00

  Cumartesi- 09:00 / 21:00

  Pazar- Canlı Destek


  Bu ürünü sepete eklediniz:

  Call Now ButtonBizi Hemen Arayın