Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Renkli akustik sünger

Renkli akustik sünger

Tekno Touch Akustik Sünger, Renkli akustik süngerRenkli akustik sünger, Özel ses ve akustik yalıtımı uygulanmak istenen mekanlarda uygulamalar tavan ve duvar yüzeyine yapılır. Bu durum ortam dekorasyonuna doğrudan etkide bulunabilecek konumda yer almasına neden olur. Renkli akustik sünger modelleri akustik düzenlemesindeki başarısı kadar görselliğiyle de uygulandığı alana değer katmaktadır. Farklı renklerde üretilen akustik süngerler, ortam dekorasyonunda kullanılan renk ağırlığına uygun bir görselliğe sahip olmaktadır.

Bu şekilde her mekanda dekorasyona olumsuz bir etki oluşturmayacak biçimde akustik izolasyon sağlamak amacıyla kullanılabilmektedir. Akustik süngerlerin temel üretim amacı mekandaki yankı, eko, çınlama ve ses ikilemesi gibi ses sorunlarının söz konusu olmamasını sağlamaktır. Bu nedenle doğrudan ses yalıtımı için kullanılamaz.

Renkli akustik süngerRenkli akustik sünger ürünleri tavan ve duvar dış yüzeyine uygulandığından yanmaz özelliğe sahiptir. Üretiminde kullanılan insan ve çevre sağlığına zararlı bileşen içermeyen melamin hammaddesi kullanılmaktadır. Melamin süngerimsi yapısını sağlarken, ses emilimini güçlü bir şekilde sağlar. Bu şekilde duvar veya tavana çarparak seken ses dalgalarının tok ve kaliteli bir şekilde yayılımını sağlar.

Renkli akustik süngerlerde zengin renk çeşitliliği bulunmaktadır. Geniş renk skalası içerisinde isteğe göre seçimde bulunulabilir. Ortalama 5 metrekare ebatlarda üretilen bu ürünleri ayrıca isteğe özel ebatlarda da üretilebilmektedir. Piramit, labirent, yumurta ve special şeklinde farklı üst yüzey formunda da üretilebilmektedir. Farklı renk seçenekleriyle ev ve ofislere kaliteli akustik izolasyonu dekoratif biçimde sağlamaktadır.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu