Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Ortak Komşu Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Ortak Komşu Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Ortak Komşu Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?, Ses yalıtımı ile seslerin kontrol altına alınması sağlanarak gerekli çalışmalar yapılır. Komşu duvar ses yalıtımı için ön görülen çalışmaların da ayrı bir prosedürü bulunur. Bu prosedürleri tamamlamak ve gerektiği şekilde uygulanmasını sağlayabilmek için bilgi donanımı ve uzman bir personele ihtiyaç duyulduğu görülür. Ortak Komşu Duvar Ses Yalıtımıları da yine ses kirliliklerini ortadan kaldırmak ve işlem basamaklarını uygulamak adına yapılan çalışmalar olacaktır.

Ses-Yalitimi-Nasil-Yapilir, Ortak Komşu Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?Ortak komşu Duvar Ses Yalıtımı Özellikleri

Ses yalıtımı incelik ve detayları da aynı şekilde uygulanmaya devam eder. Düz ve kuru bir şekilde olan duvar yüzeyine, yüksek bir yoğunlukta yapılan ve yüksek bir kalınlığa sahip olan rebonded, süngerpan solid bazlı bir sıvı yapıştırıcı sayesinde yapılır. Özellikle süngerpan ve ses bandı kullanılarak uygulama bittikten sonra da yüzeye belirlenmiş bir çapta akustik alçıpan ile birleştirilmesi sağlanmış olur.
İşlemin devam ettiği basamaklar ayrı bir özen ve titizlik gerektiriyor. Duvarlar arası geçiş yapan
rahatsız edici boyutta olan seslerin yok edilmesi amacıyla uygulanır. Komşu duvarlardan sesin önüne
geçmek için alınacak önlemlerin içeriği arttırılır ve buna ortak duvar ses yalıtımı uygulaması adı verilir.

duvar ses icin izoalsyon malzemesiOrtak Komşu Duvar Ses Yalıtımı Avantajları

Ortak Komşu Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?, önlenmesi ve gereken hizmetlerin uygulanmasını istiyorsanız sizler de ses izolasyonu çalışmaları yaptırabilirsiniz. Yaşam alanlarının korunması ve daha sağlıklı bir duruma kavuşturulması için gerekli çalışmaların yapılması yaşam standartlarını arttıracaktır. Kullanılan malzemelerin de kaliteli olması işlem detayları için ayrı bir özellik taşır. Bahsi geçen duvarın yüzeyine bariyerli bondeks yapıştırılması sağlanır.

Ortak Komşu Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır? Sonrasında gürültü hacmi yüksek olan mekânlar için bariyerli bondex ile birlikte ağır ses bariyeri kullanımı sağlanır. Aynı zamanda süngerpan mevcut olan ortak duvarın yüzeyine kaplanır. Elde edilen çelik profil ile de yaklaşık 5 cm civarında hava boşluğu kısmı meydana getirildikten sonra yüzey alçıpan ile kapatılmış olur. Yapılan uygulama sayesinde ses yalıtımı yüksek seviyede sağlanmış olur iki cepheden de yalıtım uygulaması sağlandığında yüksek bir düzeyde ses yalıtımının sağlandığı görülür.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu