Ofis Ses Yalıtımı

[porto_carousel stage_padding=”0″ margin=”0″ autoplay=”yes” autoplay_timeout=”3000″ items=”1″ items_lg=”1″ items_md=”1″ items_sm=”1″ items_xs=”1″ show_dots=”yes” loop=”yes” animate_out=”fadeOut” el_class=”m-b-xl”]
[/porto_carousel]

Ofis Ses Yalıtımı

Ofis ses yalıtımı, ofislerdeki ses dengesinin sağlanması ve belirli noktalarda seslerin dışarı çıkmasını engellemek ve aynı zamanda dışarıdaki seslerinde iç mekâna girişini engellemek için tercih edilen uygulamadır. Profesyonel olarak bir ofis incelendikten sonra ihtiyaçlara göre doğru uygulamalar uygulanırsa ofislerdeki sessizlik ve ses geçirgenliğinin engellenmesi mümkün olmakta. Firmamız da bu konuda sizlere kaliteli hizmetini sunarak ofislerinizde daha verimli bir çalışma ortamının sağlanması için gerekli olan yalıtım işlemlerini sizlere sunmaktadır.

Ofislerde Ses Yalıtımının Önemi

Bilindiği gibi ofisler insanların sürekli olarak çalıştığı ve birçok iletişimin gerçekleştiği yerlerdir. Burada çalışan kişilerin performansının yüksek olması için istenilen sessiz ortamın sağlanması çok önemlidir. Sessiz bir ortamın sağlanamadığı ofislerde verim düştüğü gibi insanların çalışmalarında aksaklıklarda meydana gelebilir. Bu tür durumlar ile karşılaşmamak için ofislerdeki sessizliğin sağlanması gerekir. Ofis ses yalıtımı çalışmaları ile hedeflenen bu sessiz ortamı sağlamak mümkündür.

Ofis odalarındaki ses yalıtım ihtiyaçları da ihtiyaca göre değişiklik gösterebilir. Bazı odalarda sesin çıkması engellenmek istenebileceği gibi bazı odalarda hem sesin çıkması hem de girmesinin engellenmesi hedeflenebilir. Bu tür çalışmalar genel olarak duvarlarda yapılacak olan ses yalıtımı işlemleri ile sağlanabilirken bazı durumlarda da tavan ve zemin ses yalıtımına da ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tür durumlarda da hem tavanlara hem de zeminlere uygun olan ses yalıtım uygulamaları ofislerinize uygulanabilmektedir.

Ofis Ses Yalıtımı Nasıl Yapılmakta?

Ofis ses yalıtımı çalışmalarında tamamen sizin isteklerinize göre firmamız çalışmalarını sürdürmektedir. Duvar, zemin veya tavan bölgelerinde istediğiniz ses yalıtım taleplerine karşılık firmamız gerekli işlemleri başlatarak yalıtım işlemlerini tamamlamaktadır. Sizler için kullandığımız ses yalıtım malzemeleri yüksek kaliteden oluşmakta ve ses yalıtım ihtiyaçlarına tam karşılık verim gösterecek şekilde sizlere sunulmaktadır.

Ses yalıtım malzemelerimizin kalitesinin yanı sıra işçilik bakımından da sizlere en iyi sonuçları vermek için gerekli işlemler yapılmaktadır. Konusunda uzman olan ekibimiz ile sizlere hizmet vererek ses yalıtım konusunda ihtiyaçlarınızın tam karşılığını almanız sağlanmaktadır. Sizlerde hizmetlerimiz hakkında daha detaylı hizmet almak ve hizmet talebinde bulunmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Ürünlerimiz

HemenTeklif Al

    [porto_info_box icon=”fas fa-map-marker-alt” icon_size=”14″ icon_style=”circle” icon_color_bg=”#0088cc” icon_border_radius=”500″ title=”Adres: Fatih Mahallesi Şalgamlı Cad. No:65 İç Kapı No:1 Sultanbeyli / İSTANBUL” icon_color=”#ffffff” title_font_size=”14″ title_font_color=”#777777″][/porto_info_box][porto_info_box icon_size=”14″ icon_style=”circle” icon_color_bg=”#0088cc” icon_border_radius=”500″ title=”Telefon: (0216) 706 45 46″ icon_color=”#ffffff” title_font_size=”14″ title_font_color=”#777777″][/porto_info_box][porto_info_box icon_size=”14″ icon_style=”circle” icon_color_bg=”#0088cc” icon_border_radius=”500″ title=”Whatsapp: (552) 605 68 55″ icon_color=”#ffffff” title_font_size=”14″ title_font_color=”#777777″][/porto_info_box][porto_info_box icon_size=”14″ icon_style=”circle” icon_color_bg=”#0088cc” icon_border_radius=”500″ title=”Email: info@dekorakustik.com” icon_color=”#ffffff” title_font_size=”14″ title_font_color=”#777777″][/porto_info_box]

    Hizsmet Saatlerimiz

    [porto_info_box icon=”far fa-clock” icon_size=”14″ icon_border_radius=”500″ title=”Pazartesi- Cuma 09:00 / 21:00″ title_font_size=”14″ title_font_color=”#777777″][/porto_info_box][porto_info_box icon=”far fa-clock” icon_size=”14″ icon_border_radius=”500″ title=”Cumartesi- 09:00 / 21:00″ title_font_size=”14″ title_font_color=”#777777″][/porto_info_box][porto_info_box icon=”far fa-clock” icon_size=”14″ icon_border_radius=”500″ title=”Pazar- Kapalı” title_font_size=”14″ title_font_color=”#777777″][/porto_info_box]
    Başa dön tuşu
    Bizi Hemen Arayın