Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Mersin Ses Yalıtım

Mersin ses yalıtımı, Ses yalıtımı hayatımızın her alanında gürültü kirliliğinden korunmak için en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden bir tanesidir. Bundan yola çıkan Mersin ses yalıtımı firmamız bünyesinde yer alan onlarca farklı kategorideki yalıtım malzemeleriyle tüm mekânlara uygun çözümler üretiyor. Hastane, okul, iş yerleri, eğlence merkezleri gibi alanların yanı sıra jenaratör, santraller ve daha pek çok yüksek ses seviyesine sahip alanlarda gürültü seviyesini en aza indirgeyerek ortamdaki gürültü kirliliğini önemli ölçüde azaltıyor. Böylelikle uzun vade oluşabilecek fizyolojik ve psikolojik pek çok rahatsızlığın da önüne geçilebiliyor.

Mersin ses yalıtımıMersin ses izolasyon

Ses yalıtımı için öncelikle mekanın keşfedilmesi ve buraya özgün en etkin çözümün bulunması gereklidir. Mersin ses izolasyon firmamız bünyesinde bulunan farklı özellikte ve farklı amaçlara uygun ekipmanları mekanlarda uygulamadan önce keşif yaparak projelendirir. Proje yapılmadan ses yalıtımı yapılması hem gürültüyü dengelemeyecek hem yalıtımın hatalı yapılmasına neden olacak hem de etkin bir çözüm sunmayacaktır.

Mersin ses yalıtımı, Ses yalıtımı yapılırken zemin, tavan ve duvarlara kullanılacak malzeme tespit edilir. Süngerpan, piramit sünger, yumurta sünger, akustik paneller, perdeler, kauçuk tabanlı akustik halı ses yalıtım bandı, bariyerli akustik süngerpan ve daha pek çok malzemeler mekânın gereksinimine göre kullanılır. Bu ekipmanların döşenmesi için de pek çok farklı özeliklerde yapıştırıcılar kullanılarak sabitlenmesi sağlanır.

Mersin ses yalıtım malzemeleri

Ses yalıtımı yapılırken hem yalıtımın yapılacağı alanın ses dengesinin iyi ölçümlenmesi hem de sesin dışarı çıkmaması için gerekli testlerin yapılması gereklidir. Ayrıca yalıtım malzemelerinin amacına ve kullanım yerine uygun olarak yapılması şarttır. Zemin için üretilen bir yalıtım malzemesi duvarda ya da tavanda kullanılırsa etkin bir sonuca ulaşılamaz. Mersin ses yalıtım malzemeleri firmamızdan bu anlamda gereken her türlü bilgiyi alabilirsiniz.
Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu