Makine Dairesi Ses İzolasyonu


Makine Dairesi Ses Yalıtımı

Makine odası ses yalıtım sistemleri özellikle büyük ve devasal yapılarda daha fazla ihtiyaç hasıl etmektedir. Çünkü yapı büyüklüğü artıkça ihtiyaç duyulan araç sayısı ve büyüklüğü artmaktadır. Makine odası ses yalıtım sistemi makine odasının iç kısmına yerleştirerek içerdeki sesin dışarı çıkmasını engelleyerek orada bir makine odasının olduğunu bile fark edilmemesini sağlamaktadır. Decopan yalıtım sistemleri kalite ve güvenirlik açısından rakipleri arasındaki farkı ortaya koymuş bulunmaktadır.

 • Ayrıca makine odalarında sadece odanın sesini yutmakla beraber başka fonksiyonları da bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de yüksek voltajlı kabloların kutu içlerine konulmasıdır. Kutu içinde kutunun iç kısmını yanmaz decopan ses yalıtım malzemesi ile kaplamanız durumunda elektrik kaçağına karşı koruma özelliği sağlamaktadır. Bu sayede olası yangın durumu kısmı olarak çözülmüştür. Makine odaları kullanılan yer ve ihtiyaca göre türü değişmektedir. Bunda dolayı da gelen şikayetler değişmektedir.
 • En çok tercih edilen ve ses kesim özelliği yükses derece de olan ürün bariyerli decopan’dır. 3 çeşit malzemenin birleşmiş halinden oluşan orta kısmında ses bariyeri olan ve yüksek yoğunluğa sahiptir.Mevcut alanda uygulandıktan sonra ses emme ve yutum özelliğine sahip akustik sünger ile üzeri kaplanabilir.Sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Ürünlerimiz

HemenTeklif Al

  Adres: Fatih Mahallesi Şalgamlı Cad. No:65 İç Kapı No:1 Sultanbeyli / İSTANBUL

  Telefon: (0216) 706 45 46

  Whatsapp: (552) 605 68 55

  Email: info@dekorakustik.com


  Hizsmet Saatlerimiz

  Pazartesi- Cuma 09:00 / 21:00

  Cumartesi- 09:00 / 21:00

  Pazar- Kapalı

  Bu ürünü sepete eklediniz:

  Call Now ButtonBizi Hemen Arayın