Makine Dairesi Ses İzolasyonu

Makine odası ses yalıtım sistemleri özellikle büyük ve devasal yapılarda daha fazla ihtiyaç hasıl etmektedir. Çünkü yapı büyüklüğü artıkça ihtiyaç duyulan araç sayısı ve büyüklüğü artmaktadır. Makine odası ses yalıtım sistemi makine odasının iç kısmına yerleştirerek içerdeki sesin dışarı çıkmasını engeller. Decopan yalıtım sistemleri kalite ve güvenirlik açısından rakipleri arasındaki farkı ortaya koymuş bulunmaktadır.

Makina odası ses izolasyonu
Makina odası ses izolasyonu
Makina odası ses izolasyonu

Ayrıca makine odalarında sadece odanın sesini yutmakla beraber başka fonksiyonları da bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de yüksek voltajlı kabloların kutu içlerine konulmasıdır. Kutu içinde kutunun iç kısmını yanmaz decopan ses yalıtım malzemesi ile kaplamanız durumunda elektrik kaçağına karşı koruma özelliği sağlamaktadır. Bu sayede olası yangın durumu kısmı olarak çözülmüştür. Makine odaları kullanılan yer ve ihtiyaca göre türü değişmektedir. Bunda dolayı da gelen şikayetler değişmektedir.

Makine odası ses yalıtım sistemleri özellikle büyük ve devasal yapılarda daha fazla ihtiyaç hasıl etmektedir. Çünkü yapı büyüklüğü artıkça ihtiyaç duyulan araç sayısı ve büyüklüğü artmaktadır. Makine odası ses yalıtım sistemi makine odasının iç kısmına yerleştirerek içerdeki sesin dışarı çıkmasını engeller

Makina odası ses izolasyonu

Decopan yalıtım sistemleri kalite ve güvenirlik açısından rakipleri arasındaki farkı ortaya koymuş bulunmaktadır. Ayrıca makine odalarında sadece odanın sesini yutmakla beraber başka fonksiyonları da bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de yüksek voltajlı kabloların kutu içlerine konulmasıdır.

Makina odası ses izolasyonu

Kutu içinde kutunun iç kısmını yanmaz decopan ses yalıtım malzemesi ile kaplamanız durumunda elektrik kaçağına karşı koruma özelliği sağlamaktadır. Bu sayede olası yangın durumu kısmı olarak çözülmüştür. Makine odaları kullanılan yer ve ihtiyaca göre türü değişmektedir. Bunda dolayı da gelen şikayetler değişmektedir.

Makina odası ses izolasyonu

En çok tercih edilen ve ses kesim özelliği yükses derece de olan ürün bariyerli decopan’dır. 3 çeşit malzemenin birleşmiş halinden oluşan orta kısmında ses bariyeri olan ve yüksek yoğunluğa sahiptir.Mevcut alanda uygulandıktan sonra ses emme ve yutum özelliğine sahip akustik sünger ile üzeri kaplanabilir.Sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

has been added to your cart.
Çıkış yapmak