Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Kendinden yapışkanlı akustik sünger

Kendinden yapışkanlı akustik sünger

düz yanmaz yapışkanlı sünger, Kendinden yapışkanlı akustik sünger
düz yanmaz yapışkanlı sünger

Kendinden yapışkanlı akustik sünger, Birinci sınıf melamin köpüğünden üretilen akustik süngerler, bir mekandaki tüm ses akustik düzeninin kaliteli şekilde oluşturulmasını sağlar. Ortamda yayılan seslerin yankı, çınlama vb. sorunlara yol açmadan en temiz ve en kaliteli şekilde yayılımı sağlamaktadır. Kendinden yapışkanlık akustik sünger ürünleri pratik uygulanabilirliğiyle de her ortamda yaygın olarak tercih edilmektedir.

Üretim malzemesi olan melaminin insan ve çevre sağlığına zararlı bileşen içermemesiyle sağlıklı bir uygulama sağlar. Ayrıca antibakteriyel özelliğiyle son derece sağlıklı bir kullanım sunmaktadır. Kendinden yapışkanlı akustik sünger modellerinde farklı tasarım ve form seçenekleri de mevcuttur. Piramit, special, piramit ve yumurta akustik süngerler için kendinden yapışkanlı üretim gerçekleştirilmektedir.

Bariyerli Yapışkanlı Yumurta Sünger
Bariyerli Yapışkanlı Yumurta Sünger

Yanmazlık kalite sertifikası ve ISO belgeli olan kendinden yapışkanlı akustik sünger ürünleri geniş kullanım alanlarına sahiptir. Kendinden yapışkanlı olan ürün tavan ve duvar yüzeylerine kolayca uygulanabilmektedir. En alt yüzeyinde bulunan yapışkan bandının çıkartılmasından sonra yüzeye baskıyla kolayca uygulanabilmektedir. Hızlı ve kolay şekilde montajının yapılabilmesi sayesinde en geniş yüzeylerde dahi kısa zaman dilimlerinde uygulama tamamlanabilir.

Müzik temalı stüdyo, düğün salonu ve kayıt odası gibi mekanlardaki ses ikilemesi sorunlarına karşı kesin çözüm sağlar. Ayrıca hastane, okul, konferans salonu gibi dış seslere karşı yalıtım gerekli olan alanlar içinde kullanıma uygundur. Isı izolasyonu yönünden olumlu katkı sağlayabilmektedir. Farklı formlarda ve ebatlarda üretimi için özel talepte bulunabilirsiniz.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu