Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Kadıköy Ses Yalıtımı

Kadıköy ses yalıtımı, herhangi bir ortamda oluşan gürültü ve ses kirliliğini engellemek için yapılır. Bazen iş yerleri ve binalar da ses yalıtımı olmaması sonucu rahatsız edici ortamlar oluşabilir. Bu zamanla daha problemli bir hal alabileceği için, bir an önce yalıtım yapılması tavsiye edilir.

Kadıköy ses yalıtımı, Ses yalıtımı sayesinde ses izole edilir ve dışarı çıkmaz. Dışarıdan da içeriye ses girmez. Yoğun uğultu ve yankı oluşabilecek, okul, konferans salonu, düğün salonu, iş yerleri ve apartman gibi yerler kalabalık olduğu için, gürültü çok olur. Bu tip alanlara akustik ses yalıtımı yapılması daha etkili olur.

Kadıköy ses yalıtımıKadıköy ses izolasyonu

Ses yalıtımı her ortamı, daha sağlıklı ve kaliteli bir hale getirir. Konforlu olan ortamlar sayesinde insanlar psikolojik olarak daha pozitif olur. Gürültü kirliliği ve uğultu gibi problemler sonucunda davranışlar da bozukluk, iş yerlerin de çalışma performanslarında düşme gibi pek çok soruna neden olan sesler, Kadıköy ses izolasyonu sayesinde engellenir.

Kadıköy ses yalıtımı, Ses yalıtımı, tavan, zemin ve duvarlara yapılır. Ses yalıtımı yapılırken, kauçuk panel, akustik panel, sünger, yapıştırıcı gibi malzemeler kullanılır. Temiz ve kuru olan bölgeye ilk olarak, yapıştırıcı yardımı ile süngerpanlar yapıştırılır. Üzerine akustik paneller yerleştirilir. Alçıpan çekildikten sonra, istenilen renge boyanır. Uygulaması kolay ve pratiktir. Akustik panellerin özelliği, yankıyı engelleyip, sesin kontrollü ve kaliteli çıkmasını sağlamaktır.

Kadıköy ses yalıtım malzemeleri

Ses yalıtım fiyatları, her firmada değişiklik gösterir. Kullanılan Kadıköy ses yalıtım malzemeleri, malzemelerin kalitesi, işçilik ücreti gibi pek çok faktör etkilidir. Ses yalıtımı yapılırken en önemli detay, sesin ölçülüp, ona göre bir yalıtım yapılmasıdır. Şiddete göre malzeme kullanılması daha etkili sonuç verir. Ses yalıtım fiyatları, genel olarak ekonomiktir.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu