Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Fatih Ses Yalıtımı

Fatih Ses Yalıtımı, İnsanların yaşam alanlarında ses geçişleri orada yaşayan insanları rahatsız eder. Son zamanlarda buna engel olmak adına ses yalıtımları ihtiyaç haline gelmiştir. Evlerde, okullarda, sistem salonların da ve iş yerlerinde Fatih Ses Yalıtımı ile mekânlar da ses geçişleri engellenebilmektedir.

Fatih Ses YalıtımıFatih ses izolasyonu

Bulundukları mekânlarda ortam da oluşan seslerin başka bir ortama geçişini engelleyen Fatih ses izolasyonu sayesinde gürültünün zararlı etkenlerinden de korunulabilir. Huzur dolu yaşam alanları için ses yalıtımları büyük bir önem taşımaktadır.
Yoğun ses temposunun olduğu alanlar da ses izolasyonu sayesinde ses titreşimlerinin geçişi engellenir ve bu sebeple ses titreşimlerinin enerjisi düşer.

Fatih Ses Yalıtımı, Bu sayede rahatsız edici seslerden kolaylıkla kurtulunmuş olur.
Ses yalıtımları genellikle yapılar da duvarlar içerisine yerleştirilmiş olsalar da üst ve alttan gelebilecek gürültülere karşı tavan ve zeminlere de yerleştirilebilir. Matkap sesleri gibi yüksek enerjili seslerin dahi geçişini engelledikleri için insanlar tarafından en çok tercih edilen ve en ideal uygulamalardan bir tanesidir.

Fatih ses yalıtım malzemeleri

Fatih ses yalıtım malzemeleri kalitesi ile insan yaşantılarında sağlıklı ve konfor dolu ortamlar yaratılır. Yaşam alanlarında gürültü, konfor açısında istenmeyen, rahatsız eden bir durumdur. Gürültünün verdiği rahatsızlıklar ile insanlar da psikolojik ve fizyolojik olumsuz etkiler yaratır.
Evlerde, binalarda, iş yerlerinde ve okullarda yapılan ses yalıtımları insanların verimli bir hayat sürmelerinde yardımcı olur. Özellikle fabrikalara yakın evler de ses yalıtımının yapılmaması durumu kulak zarının patlaması kadar büyük sağlık sorunlarına yol açabilir.
Aynı şekilde fabrikalarda ses yalıtımının bulunmaması da gürültünün etkisi ile işçilerinin dikkatlerinin dağılmasına sebep olur ve iş kazalarını artırır. Siz de konforlu yaşam alanlarınız da huzurla oturmak, uyumak veya dinlenmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu