Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Eskisehir Ses Yalıtım

Eskişehir Ses Yalıtım, Gürültünün günümüzde hem çalışma hayatını hem de huzurlu ev ortamını etkilemesi sebebiyle birçok insan Eskişehir ses yalıtımı firmamız ile iletişime geçerek doğru bilgiyi ve doğru çalışma hizmetini alabilmektedir. Dış etkenlerden ve görüntülerden kurtulmak amacıyla aynı zamanda çalışma ortamlarında akustiği sağlamak amacıyla çalışmalar sürdürmekteyiz.

Özellikle makine daireleri ve benzeri alanlarda yangın ihtimaline karşı olarak Eskişehir ses yalıtım malzemeleri özel olarak hazırlanmıştır. Yanmaz özelliğe sahip olan bu ses yalıtım süngerleri açık gözenekleri sayesinde hem ses izolasyonu sağlamakta hem de herhangi bir yangın riski önlenebilmektedir.

Eskişehir Ses YalıtımEskişehir Ses Yalıtım Malzemeleri

Eskişehir Ses Yalıtım Malzemeleri firmamız özellikle işyerlerinde akustiği sağlamak amacıyla özel ses yalıtım ürünleri ile hizmet vermektedir. Bu özel akustik kumaş kaplı ses yalıtım malzemelerimiz absorbe edici ve akustik performans arttırıcı ürünlerdir.

Yüksek yoğunluğa sahip olan akustik kumaş kaplı ses yalıtım malzemeleri farklı renk seçenekleri ile üretilmiş aynı zamanda darbeye karşı da dayanıklılık sağlamaktadır. Bu akustiği sağlayan yalıtım malzemeleri genellikle stüdyo odası, müzik odası, toplantı odası, konferans odası gibi ortamlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Eskişehir ses izolasyonu

Zemin döşemesinin hemen altına yerleştirilen ses yalıtım kauçuğu ürünlerimiz sayesinde cisim düşmesi, eşya çekilmesi, sandalye çekilmesi ve benzeri durumlarda Eskişehir ses izolasyonu sesi emmekte ve gürültünün alt kata gitmesini engellemektedir. Böylelikle gürültüler alt kata değil tüm dairelere yayılmaktadır

Firmamız tarafından kullanılan evlerdeki ses yalıtım ürünlerimiz uzman ekibimiz tarafından ön inceleme sonrasında müşterilere uygun olarak önerilmektedir. Zeminin sertliğine ve özelliğine bağlı olarak çalışmalarını yürüten firmamız lamine, ahşap, parke ve benzeri yer döşemeleri altına gerekli işlemi yaparak en üst düzeyde ses yalıtımı imkânı sunmaktadır. Bu kaliteli hizmeti alabilmek için firmamız ile iletişime geçebilir, ses yalıtımı konusunda doğru bilgi edinebilirsiniz.
Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu