Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Esenler Ses Yalıtımı

Esenler ses yalıtımı, Ses yalıtımı günümüz kalabalığı içinde, normal yollardan yapılması en zor işlerden biridir. Hızlı nüfus artışı, artan kentleşme, araçların artması ve insanların evlerde çok yakın dairelerde yaşaması gibi sebeplerle ortaya çıkan gürültü kirliliği, engel olunmadığı takdirde pek çok soruna yol açmaktadır. Esenler ses yalıtımı ile evlerinizde ve iş yerlerinizde ses yalıtım uygulamalarına sahip olabilir, huzurlu ve sakin bir yaşama kavuşabilirsiniz.

Esenler ses yalıtımıEsenler ses izolasyonu

Şehirlere iş ve eğitim gibi sebeplerle göçlerin artması ile gelişen inşaat sektörü, her ihtiyaca bir cevap sağlamak üzere çalışmalar sunar. Ancak gelişen arazi ve arsa sorunları gibi sebeplerle, hem çok katlı hem de her katta çok daireli olarak yapılan bu ev ve iş yerlerinde iç içe yaşam pek çok zorluğu da beraberinde sunuyor.

Esenler ses yalıtımı, Bu zorlukların başında gelen gürültü problemi, evinizde uyurken ya da kitap okurken üst katlardan ya da yan dairelerden gelen sesler olarak sizlere yansıyor. Ya da iş yerlerinde ve ofislerde telefon görüşmelerinde veya müşteri ile yüz yüze görüşmelerde aksaklık ve konsantrasyon bozukluklarına sebep olan bu ses problemleri, Esenler ses izolasyonu ile ortadan kaldırılıyor. Gerek duyulan alanlar için ses geçirmezliği sağlayan bu işlem, ses yalıtım olarak adlandırılmaktadır.

Esenler ses yalıtım malzemeleri

Ses yalıtımı işlemi, ihtiyaç duyulan her alanda kullanılmaktadır. Asansör kabinleri, karaoke salonları, sinema ve tiyatro salonları, jeneratör odaları, konser salonları ve daha pek çok yerde kullanılan ses yalıtım işlemleri, en çok ev ve iş yerlerinde tercih ediliyor. Esenler ses yalıtım malzemeleri ile geçirmezlik sağlanan bu alanlarda en çok akustik panel ve süngerler kullanılmaktadır. Duvar, tavan ve zemin ses yalıtım uygulamaları en çok evlerde kullanılırken, ofis ve iş yerlerinde ise akustik paravan, panel, masa üstü seperatör ve akustik ofis kabini gibi malzemeler tercih edilir. Firmamız ses yalıtımı konusunda en usta işçilikle sizlere hizmet sunuyor.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu