Dekoratif akustik süngerler

Dekoratif akustik süngerler

akustik-sunger-piramit, Dekoratif akustik süngerlerDekoratif akustik süngerler, ortamdaki ses düzeninin dinamik şekilde kurulmasına yardımcı olur. Yankı vb. ses kalitesini bozabilecek olguların meydana gelmesini engelleme amacıyla üretilmiş açık hücreli ses emici özelliğe sahip süngerlerdir. Melamin hammaddesinden üretimi gerçekleştirilen akustik süngerler, geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir.

Dekoratif akustik süngerler ise ürünün teknik özelliklerinden estetik bir görsellik bütünlüğünde faydalanabilmeyi mümkün kılar. Kullanılacağı yüzeyler için tercih edilen genel dekoratif görsellikle rahatça uyum sağlayabilecek desen ve renk seçenekleri dekoratif akustik sünger modellerinde mevcuttur. Farklı tasarım seçenekleri hem kullanım amacına hem de kullanım alanı teknik hususlarına göre en verimli sonuçları almaya yardımcı olur.

Renkli akustik süngerPiramit panel, kesik piramit, köşe bass, bass trap, vicoustik kare, renkli tekno touch akustik sünger şeklinde tasarım seçenekleri bulunur. Tasarımsal özellikleri ile dekoratif akustik süngerler mekanın genel dekorasyon yapısı ve kullanım amacına uygun bir görsellik meydana getirir. Bu sayede düz ve tek renk akustik süngerlerin görsel açıdan uygunsuzluğa yol açan kullanım zorunluluğunu tüketici açısından ortadan kaldırmaktadır.

Yanmaz özellikli ve yüksek ısı dayanıklılığı bulunan akustik süngerlere dekoratif bir etki katarak, işlevi kadar görselliğiyle de mekana değer katması sağlanmıştır. Bireysel veya kurumsal alanlarda yaygın kullanılan dekoratif akustik süngerler akustik denge ve ses yalıtımı fonksiyonu verir. Kimyasal açıdan nötr ve antibakteriyel olan dekoratif akustik sünger ürünleri, tasarım formu ve renkleriyle sağlıklı bir kullanım sunar.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir