Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Bursa Ses Yalıtımı

Bursa ses yalıtımı firması çevresel akustiği ayarlamak için ses sisteminde iyi ayarlamalar yaparak size istediğiniz ses konforunu sunmaktadır. Örneğin kayıt stüdyoları, müzik odaları, dublaj ve kayıt stüdyoları, yönetmen odaları, konferans odaları ve sinema salonları gibi yerleri referans alabiliriz. Mekânda oluşan sesleri ayarlayarak seslerin birbirine karışmamasını sağlayabilir, böylece çağrı merkezi müşterilerle birbirine karışmadan daha kolay iletişim kurabilir.

Aynı zamanda Bursa ses yalıtımı malzemeleri mekâna farklı dekoratif görüntüler sağlar. Ses yalıtım malzemeleri ile mekanınıza daha rahat ve ferah bir ortam sağlamak için ses emici kumaş kullanılmaktadır.

Bursa ses yalıtımıBursa ses izolasyonu

Bursa ses izolasyonu konusunda izolasyonun en önemli malzemeleri arasında olan akustik sünger modelleri; piramit sünger, yumurta sünger, özel sünger, labirent sünger ve düz sünger siyah, antrasit, beyaz, açık gri ve koyu renktedir. Siyah ve antrasit poliüretan, beyaz ve gri melamin tonlarından elde edilir. 50x50cm, 100cmx100cm ve 50x125cm ölçülerindedir. Özel ürünlerde farklı ebatlar yapılabilmekte, ölçüleri bıçak ile kolaylıkla ayarlanabilmektedir.

Bursa ses yalıtımı, Ses yalıtım süngeri ve izolasyon süngeri, ses geçişini engellemek için kullanılan yüksek yoğunluklu malzemelerdir. Bazı modeller duvarlarda, tavanlarda ve zeminlerde kullanıma uygundur. Ses yalıtım malzemesi olmadığı için köpük yüzeyinin kapatılması tavsiye edilir. Ses geçirmez sünger, açık bir ortamda tavan ve duvarlarda rahatlıkla kullanılabilmekte, yankı ve ses yalıtımı etkisi sağlamaktadır. Ses yalıtım süngeri fiyatı, malzemenin teknik performansına göre değişmektedir.

Bursa ses yalıtım malzemeleri

Bursa ses yalıtım malzemeleri duvarlarda, tavanlarda, döşemelerde ve çevrede kullanılmaktadır. Çünkü bu uygulamalar için farklı ses emici malzemeler kullanılabilir. Tavan ve duvarlarda Bursa ses yalıtım malzemeleri için sünger paspaslar, epdm ses bariyerleri ve diğer malzemeler kullanılır ve zeminde ses yalıtımı için şok emici kauçuk ve mantar kauçuk kullanılır. Ses yalıtımı uygulaması yaptırmak isteyen müşteriler tecrübeli ekip ile iletişime geçebilir ve gürültü kirliliğinin önüne geçebilirsiniz.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu