Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Beşiktaş Ses Yalıtımı

Beşiktaş Ses Yalıtımı sayesinde Gürültü ve ses kirliliğinin olduğu ortamlarda çevreyi rahatsız eden sesleri izole etmek amacıyla yapılan Beşiktaş Ses Yalıtımı, özellikle, ses kayıt odası, sinema, konferans, düğün salonu gibi yerlerde seslerin karışmasını engeller. Bu sayede ortam daha kaliteli ve sağlıklı bir alana dönüşür. Mekânların özelliklerine ve ses şiddetine göre yapılan ses yalıtımı, çeşitli malzemeler kullanarak yapılır. Hem ev hem de iş yerlerin de uygulanan katlar arası ses yalıtımı en çok tercih edilen yalıtım çeşitlerinden biridir. Beşiktaş Ses Yalıtımı bazen akustik halı gibi tek bir malzeme ile yapılabilirken bazen birden çok malzeme kullanılır. Ses yalıtımı kalıcı ve güvenli bir işlem olduğu için, başarılı performansı ile her ortamı konforlu bir hale getirir.

Beşiktaş ses yalıtımıBeşiktaş ses izolasyonu

Farklı ürünlerle yapılan ses yalıtımı, engellenebilir bir sorundur. Uygulamanın yapılacağı mekânın özelliklerine göre, malzeme seçimi yapılır. Uygulama yapılmadan önce, mekânda keşif yapılması önemli bir detaydır. Ses yalıtımı genellikle, binalarda, okul, hastane, makina dairesi, toplantı salonu, disco ve bar, iş merkezi gibi alanlar da sıklıkla kullanılır. Beşiktaş ses izolasyonu malzemeleri yüksek oranda başarı sağlar. Hiç bir ses yalıtımı sesi tamamen kesmez sadece en az seviyeye çekmeye çalışır ve izole eder. Yalıtım malzemeleri yanmaz ürün özelliğine de sahiptir. Ses yalıtımı binaların tavan, duvar ve zeminine yapılır. Uygulama alanı oldukça geniştir.

Beşiktaş ses yalıtım malzemeleri

Beşiktaş ses yalıtım malzemeleri, yapılacak olan alana göre değişiklik gösterir. Ses kayıt odası ya da sinema salonu gibi yerlerde akustik malzeme kullanımına dikkat edilir. Bu alanlarda sesin kaliteli duyulmasını ve yankı yapmamasını sağlar. Evlerde zeminlere, kaymaz akustik halı kullanılması, sesi izole eder. Bunun dışında, ses bariyeri, süngerpan, yapıştırıcı, mantar panel, kauçuk panel ve kumaş kaplı paneller, en çok kullanılan, yalıtım malzemeleridir.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu