Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Bass trap tubes

Bass trap tubes

basstrapBass trap tubes, Her alanda akustik düzenlemeye yardımcı olan akustik süngerler, farklı tasarım özellikleriyle farklı ses sorunlarına yanıt vermektedir. Akustik sünger kategorisinde yer alan bu ürünleri de mekandaki bass ses sorunlarına kesin çözüm sağlamaktadır. Bass güçlü ve yoğun frekans şiddetiyle çıplak duvar ve tavana çarparak ciddi bir ses yansıması yaşar. Bu durum ses dalgalarının düzensiz dağılarak, ses karmaşıklığının meydana gelmesine neden olur.

Bass trap tubes ise mekandaki bass frekansındaki bu sorunları tamamen ortadan kaldırmak amacıyla üretilmiştir. Polyester köpükten üretilen üründe küflenme ve nemlenme sorunları gözlemlenmez. Ayrıca uzun ömürlü kullanım güvencesine sahip olan ürün, kolay uygulanabilirliğiyle her türde yüzeye sahip olan mekanlarda tavan ve duvarlar için kullanılabilmektedir.

Bass trap tubes
Bass trap tubes

Yüksek yoğunluklu alev geciktirici özelliği barındıran polyester köpükten üretilen bass trap ile ortamdaki bass ses sorunlarını tamamen ortadan kaldırmak mümkündür. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen ürün, uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Özellikle üründe kullanılan polyester köpük antibakteriyel özelliğe sahip olduğundan son derece sağlıklı bir kullanım sağlamaktadır.

Ahşap, kumaş ve köpük bileşenlerinden oluşan bass trap tubes’in uygulaması sıvı solid akustik sünger yapıştırıcılarıyla kolayca gerçekleştirilebilmektedir. Uygulandığı yüzeye güçlü bir tutunma gerçekleştiren yapıştırıcısı nedeniyle tekrar tekrar söküm ve uygulama zamanla kullanım verimsizliğine neden olabilir. Bu sebeple uygulanacağı açı ve noktanın önceden net olarak belirlenmesi daha sağlıklı sonuçlar alınmasına yardımcı olur.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu