Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Bass trap bar

Bass trap bar

basstrap, bass trap bar
basstrap

Bass trap bar, alçak ses frekanslarında dinamik bir performans gösterebilmektedir. Akustik sünger kategorisindeki ürünlerden olan bass trap bar bass frekansındaki ses sorunlarının giderilmesinde tüm mekanlar için etkili ve kesin çözümler sağlar. Yaygın kullanıma yelpazesi bulunan bass trap bar diğer akustik süngerlerde olduğu gibi melamin maddesinden üretilmektedir. İçeriğinde herhangi bir şekilde insan ve çevre sağlığı açısından tehdit oluşturabilecek materyal bulundurmayan melamin maddesiyle üretildiğinden güvenle kullanılabilir.

Ağırlıklı olarak müzik sektöründe kullanılıyor olsa da bass ses düzenlemesi gerekliliği bulunan tüm alanlarda kullanımı gerçekleştirilmektedir. Kayıt stüdyoları, dinleme odaları, telekonferans odaları, müzik odalarında kullanılır. Bu gibi müzik odaklı yüksek bass seviyelerinin söz konusu olduğu mekanlardaki bass sesindeki bozulmaları önlemek amacıyla kullanılır. Bass ses dalgalarının çıplak duvar veya tavana çarptıktan sonra bozulma, yankı, cızırtı ve çınlama oluşturmasını engeller.

Bu ürünlerinin uygulaması oldukça basittir. Sıvı solid akustik sünger yapıştırıcısı ve fırça yardımıyla tüm tavan ve duvar yüzeylerine kısa sürelerde uygulanabilmektedir. Kokusuna karşı maskeli uygulama önerilmektedir. Kendisinden yapışkanlı bass trap bar modelleri de bulunmaktadır. Bu ürünlerde uygulamalar alt kısmında bulunan yapışkan kağıdı söküldükten sonra basit şiddette baskıyla uygulanabilmektedir. Üretim malzemesinin antibakteriyel özelliğe sahip olmasıyla birlikte toz ve kir tutmayan yüzeye sahiptir. Bu sayede sıklıkla temizlenmesine gerek bulunmamaktadır. Ayrıca nemlenme veya küf oluşumu gibi sorunlar ürünlerde söz konusu olmaz.

akustik bass küpü
akustik bass küpü

Bass trap bar ürünlerinin uygulaması oldukça basittir. Sıvı solid akustik sünger yapıştırıcısı ve fırça yardımıyla tüm tavan ve duvar yüzeylerine kısa sürelerde uygulanabilmektedir. Kokusuna karşı maskeli uygulama önerilmektedir. Kendisinden yapışkanlı bass trap bar modelleri de bulunmaktadır. Bu ürünlerde uygulamalar alt kısmında bulunan yapışkan kağıdı söküldükten sonra basit şiddette baskıyla uygulanabilmektedir. Üretim malzemesinin antibakteriyel özelliğe sahip olmasıyla birlikte toz ve kir tutmayan yüzeye sahiptir. Bu sayede sıklıkla temizlenmesine gerek bulunmamaktadır. Ayrıca nemlenme veya küf oluşumu gibi sorunlar ürünlerde söz konusu olmaz.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu