-7%
bass küpü2
bass küpü
akustik bass küpü
akustik bass küpü
Bass Trap Uygulama
akustik bass küpü

Bass Küpü


Orijinal fiyat: ₺375.00.Şu andaki fiyat: ₺350.00. + Kdv

  • Stok Kodu: 1243
  • Stokta bulunmaktadır.
  • Yüksek metrajlar için iletişime geçiniz.
  • Bu üründe kargo ücretsiz değildir.
  • 15:00’a Kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo
  • 40m2 ve üzeri siperişlerde kargo için bizimle iletişime geçin

[post-views]

Kargo Seçenekleri

sürat kargo
çukurova ambarı
ege ulaşım
aras kargo
ptt kargo
yurtiçi kargo

Açıklama

Bass Küpü, Akustik süngerler kategorisinde yer alan bass küpü akustik süngerler, akustik ses yalıtımlarında kullanılmaktadır. Diğer akustik yalıtım malzemelerinden farklı olarak sesin daha kaliteli çıkmasına yönelik çalışmaz.

Bass  seslerini kırıcı özelliğe sahiptir ve genel olarak bu amaçla kullanılmaktadır. Adını da çalışma şeklinden alan bass küpü akustik süngerler, açık gözenekli yapılara sahiptirler ve bu anlamda özellikle yüksek frekanslı bass seslerinde istenilen performansın elde edilmesine olanak tanırlar. Bunun dışında bass küpü akustik süngerler, alçak frekanslı seslerin meydana getirdiği ses problemlerinin çözülmesi için de kullanılmaktadır.

Ölçü ve Ebatlar: Uzunluk : 30 cm | Kalınlık : 30 cm | Genişlik : 30 cm

Bass Küpü Nedir ?

Bir diğer kullanım alanı ise akustiğin düzenlenmesidir. Bu alanlarda, özellikle bass seslerini kırma alanında oldukça etkili bir ses yalıtım malzemesi olan bass küpü akustik süngerleri, bir diğer ses yalıtım malzemesi olan bass trapler ile birlikte kullanıldığında daha etkili sonuçlar elde edilmesine imkan vermektedir.

Ayrıca bass küpü akustik süngerler, diğer akustik ses yalıtım panelleriyle birlikte de kullanılabilmektedir. Bass seslerini kırmada ve akustiğin düzenlenmesinde etkili bir ses yalıtım malzemesi olan bass küpü akustik süngerler, yanmaz özelliğe sahip değildirler ancak alev geciktirici özellikleri bulunmaktadır. Yüksek ısının bulunduğu ortamlarda erime göstermezler ve ısıya dayanıklıdırlar. Bu doğrultuda herhangi bir yüksek ısıyla karşılaştıklarında tehlike arz etmezler. Bass küpü akustik süngerlerin, uygulanacağı ortama uygulanmaları son derece kolaydır ve ekstra iş yükü gerektirmez.

Bununla birlikte bass küpü akustik süngerlerin uygulanmasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bass küpü akustik süngerlerin uygulanacağı yüzeyin önceden kir ve tozdan arındırılması ve bass küpü süngerlerin bu şekilde montelenmesi gerekmektedir. Bass küpü akustik süngerler, küflenmezler ve koku yaratmazlar. Özellikle köşelerde oluşan düşük frekans titreşimleri engelleyen ve düzenleyen bu küpler, profesyonel derecede akustik izolasyon sağlamaktadırlar. Genel olarak bass sesinin yüksek olduğu eğlence mekanlarında; kayıt ve yayın stüdyolarında, oditoryumlarda, dinlenme odaları ve konferans salonlarında kullanılmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Bass Küpü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  • Yoğunluk: 26 DNS
  • Ebat: 30x30cm
  • Renk: Antrasi
  • Uygulama: Sıvı Yapıştırıcı ile uygulanabilir

Bass Küp Kullanım alanları

Kayıt ve Yayın stüdyoları,
Post-prodüksiyon stüdyoları,
Dinleme odaları,
Konferans salonları
Telekonferans odaları
Müzik odaları
Home ofis
Oditoryumlar,
Performans alanları
Gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

bassküpü

akustik bass küpü

PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg