Basotect yumurta sünger

Basotect yumurta sünger

Akustik sünger kategorisinde yer alan ürünler, form özelliklerine göre farklı frekans düzeyleri için ses yutumu sağlar. Basotect yumurta sünger ürünü bu kategorideki alçak ve yüksek frekanslı ses dalgalarının emilimi kabiliyetine sahip akustik süngerlerden birisidir. Basotect kalitesini barındıran yumurta sünger, tasarımında kullanılan yumurta formu dolayısıyla bu şekilde isimlendirilir. Temel üretim amacı ses dalgalarının çıplak tavan ve duvar yüzeyine çarptığında çıkardığı çınlamaların önlenmesidir. Bu nedenle Basotect yumurta sünger uygulanan ortamlarda çınlama, ses ikilemesi ve eko oluşumunun önüne geçilebilmektedir. Mekan akustiğini düzenleyen yumurta sünger üretiminde melamin maddesi kullanılır. Isı iletkenliği özelliği de bulunduğundan beyaz eşya ve otomotiv sektörlerinde de kullanıma uygundur.

İnsan sağlığı açısından risk teşkil etmeyen çevreci bir bileşen olan melamin, Basotect yumurta sünger ürününde yanmazlık özelliği sağlar. Aşırı sıcaklık seviyelerine sahip yüzey ve ortamlarda güvenli bir şekilde kullanılabilir. Diğer tüm Basotect akustik süngerlerinde olduğu gibi ses yalıtım özelliği de bulunur. Ses yalıtım ö

Basotect yumurta sünger

Akustik sünger kategorisinde yer alan ürünler, form özelliklerine göre farklı frekans düzeyleri için ses yutumu sağlar. Basotect yumurta sünger ürünü bu kategorideki alçak ve yüksek frekanslı ses dalgalarının emilimi kabiliyetine sahip akustik süngerlerden birisidir. Basotect kalitesini barındıran yumurta sünger, tasarımında kullanılan yumurta formu dolayısıyla bu şekilde isimlendirilir. Temel üretim amacı ses dalgalarının çıplak tavan ve duvar yüzeyine çarptığında çıkardığı çınlamaların önlenmesidir. Bu nedenle Basotect yumurta sünger uygulanan ortamlarda çınlama, ses ikilemesi ve eko oluşumunun önüne geçilebilmektedir. Mekan akustiğini düzenleyen yumurta sünger üretiminde melamin maddesi kullanılır. Isı iletkenliği özelliği de bulunduğundan beyaz eşya ve otomotiv sektörlerinde de kullanıma uygundur. İnsan sağlığı açısından risk teşkil etmeyen çevreci bir bileşen olan melamin, Basotect yumurta sünger ürününde yanmazlık özelliği sağlar. Aşırı sıcaklık seviyelerine sahip yüzey ve ortamlarda güvenli bir şekilde kullanılabilir. Diğer tüm Basotect akustik süngerlerinde olduğu gibi ses yalıtım özelliği de bulunur. Ses yalıtım özelliği olduğundan yalnızca akustik denge oluşturma amacıyla kullanılmaz. Ses yalıtım özelliği bulunan yumurta sünger 30 mm kalınlıkta standart üretime sahiptir. Ayrıca 50 cm genişlik ve 125 cm uzunlukta üretilir. Ürün ebatlarında kullanılacak yüzeydeki değişkenlere göre özel boyutlandırma gerçekleştirilebilir. Pratik montaj özelliği bulunan üründe renk çeşitliliği açısından zengin bir skala sunulmaktadır. Farklı dekorasyonlarla uyumlu bir görsellik sunabilmesi için isteğe özel renklerde üretimi gerçekleştirilir.zelliği olduğundan yalnızca akustik denge oluşturma amacıyla kullanılmaz. Ses yalıtım özelliği bulunan yumurta sünger 30 mm kalınlıkta standart üretime sahiptir. Ayrıca 50 cm genişlik ve 125 cm uzunlukta üretilir. Ürün ebatlarında kullanılacak yüzeydeki değişkenlere göre özel boyutlandırma gerçekleştirilebilir. Pratik montaj özelliği bulunan üründe renk çeşitliliği açısından zengin bir skala sunulmaktadır. Farklı dekorasyonlarla uyumlu bir görsellik sunabilmesi için isteğe özel renklerde üretimi gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bizi Hemen Arayın