Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Basotect labirent sünger

basotect labirent sünger
basotect labirent sünger

Akustik sünger kategorisinde bulunan Basotect labirent sünger ile tüm mekanlarda akustik dengenin yüksek kalitede dizayn edilebilmesi mümkündür. Labirent sünger adını tasarımında kullanılan labirent formundan alır. Labirent formundaki tasarımı görsellikle sınırlı kalmayan bir etkiye sahiptir.

Akustik dengenin oluşturulmak istendiği alanda labirent form yankı vb. faktörlerin dağılımını etkin biçimde engellemektedir. Geniş kullanım alanına sahip labirent sünger tavan ve duvar yüzeylerinde kaplama iç ve dışına uygulanabilme özelliğine sahiptir. Sahip olduğu tasarım özellikleri performansı kadar uygulama kolaylığı da sağlamaktadır. Rahat tutuş sağladığından çok basit biçimde tavan ve duvar yüzeylerine monte edilebilmektedir.

basotect labirent sünger
basotect labirent sünger

Basotect labirent sünger

Basotect labirent sünger ürünü akustik düzenlemeyle birlikte ses yalıtımı özelliğine de sahiptir. Tasarımı sayesinde mekandaki yüksek şiddetteki sesin emilimine de yardımcı olur. Dolayısıyla ürünü akustik düzenleme ve ses yalıtımı ihtiyacı olan her mekanda kullanabilirsiniz. Stüdyo, kabin, bar ve disko gibi yüksek seviyede müzik bulunan ortamlarda ses akustik kalitesini arttırır ve ses yalıtımı sağlar.

Basotect labirent sünger fiyatları

Ayrıca cafe, oyun salonu, hava alanı, otel ve genel yaşam alanları gibi hem iç hem de dış mekandan gelebilecek seslerin emilimine yardımcı olur. Bu özelliğiyle diğer akustik sünger ürünlerinden farklı olarak daha geniş ve daha işlevsel bir kullanım sahasına sahiptir. Üretiminde kullanılan malzemeler insan ve çevre sağlığına karşı risk içermez. Ayrıca küf ve koku oluşumu gibi genel problemleri yok eder. 30 mm ile 70 mm aralığında değişen seviyelerdeki kalınlıklarda üretilir.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu