Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Basotect düz sünger

basotect düz sünger, Basotect düz sünger
basotect düz sünger

Basotect düz sünger, Akustik sünger, stüdyo vb. çalışma sahalarında ses akustiğinin kaliteli biçimde sağlanabilmesine yardımcı olur. Basotect düz sünger ürünü, çalışma alanındaki akustik performansını ihtiyaç duyulan seviyeye taşıyabilme özelliğine sahiptir. Düz formda tasarıma sahip olmasından bu şekilde isimlendirilen düz sünger, akustik düzeninin dinamik biçimde sağlanmasına yardımcı olur. Düz formunun yanı sıra üretiminde kullanılan yanmaz özellikli materyalleri ile yüksek sıcaklığa karşı dinamik bir dayanıklılık gösterir.

Basotect düz sünger

Akustik düzeninin sağlanmasındaki başarılı performansı müzik temalı çalışma alanlarının dışındaki sahalarda da kullanıma uygunluk özelliği kazandırıyor. Sinema salonları ürünün en yaygın kullanıldığı alanlardan birisidir. Makine dairesi, market ve diğer pek çok yaşam alanına istinaden kullanımı yüksek performansta gerçekleştirilebilir. Yanmaz özelliğiyle çalışma sahalarındaki kriterler içinde uygunluk taşır.

basotect sünger
basotect sünger

Basotect düz sünger fiyatları

Düz formuyla mekandaki dekoratif görselliği de olumlu etki oluşturur. Ürünün yapışkanlı modelleri ile her yüzeye pratik ve hızlı uygulanabilir. Üzerinde bulunan yapışkan bandın sökülmesinden sonra yüzeye doğrudan montajı gerçekleştirilebilir. Yapısal özellikleri sayesinde kullanım alanına göre değişen boyut ihtiyaçlarına yanıt verebilme imkanı getiriyor. Ürünün istenen ebatlarda üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

Standart üretim ve satışında ise tercih edilen Basotect düz sünger ürün ebadı 5 metrekaredir. Kalınlık seviyesi ise kullanım amacına göre 10 mm ile 50 mm aralığında farklı seçeneklere sahiptir. Tavan ve duvar akustiği için pratik şekilde kullanılabilmektedir. Rulo formda satışı gerçekleştirildiğinden nakliye ve taşıma işlemleri açısından da pratiklik sağlar.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu