Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Balıkesir Ses Yalıtım

Balıkesir ses yalıtım firması, karşılaştığınız gürültü kirliliğinin nedenini bulup buna göre pratik çözümler geliştirilmektedir. Uygulamanın yanı sıra TSE onaylı yanmaz malzemelerle de destek olunmaktadır. Oda, restoran, kahvehane ve parazit sesi olan her mekân ses yalıtım malzemesi, tavan ses yalıtım malzemesi, zemin ses yalıtım malzemesine ihtiyaç duyar. Bu nedenle gelen sesi tamamen izole ederek sizler için huzurlu bir ortam yaratan firma, müşteri memnuniyetini de hep birinci planda tutmaktadır.

Balıkesir ses yalıtımBalıkesir ses izolasyonu

Ses yalıtımını probleminize uygun hale getirmek için öncelikle sesin kaynağını doğru bir şekilde belirlemeli ve malzemeyi seçilmelidir. Genellikle duvar ve zeminlerde kullandığımız ses yalıtım malzemesi süngerdir. Satışı, imalatı ve uygulaması yapılan sünger levhayı bu alana uygulayarak boşluk bırakacak şekilde karkas montajı gerçekleştiriyoruz.

Balıkesir ses izolasyonu konusunda öncü olan firma, alçıpanı kapladıktan sonra yüzeyin kapatılması ve ardından epdm bariyer tabakası ve alçıpan işlemi ile uygulamayı tamamlar. Ancak, her ses şikâyetinde aynı ürün kullanılmaz. Zeminden ses çıkmasını engellemek istiyorsanız ve parke kullanıyorsanız parke ve sünger tava altında titreşim yalıtımı sağlayan ince bir plaka kullanıyoruz. Güzel bir görünüm elde etmek için bu malzemeler üzerinde parke zeminler yerine PVC esaslı ses emici halıları tercih edebilirsiniz.

Balıkesir ses yalıtım malzemeleri

Akustik sünger konusunda çeşitlere sahip olur yangına dayanıklı ve yanıcı ürünler sunar. Tüm ürünler TSE belgeli olup uzman ekipler tarafından sizlere sunulmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre yanıcı olmayan sesemici yumurta süngeri, yangına dayanıklı labirent süngeri, yangına dayanıklı açık siyah sünger gibi birçok ürün temin edilir. Akustik kaplama modellerimizi daha akustik alanlarda tercih edebilirsiniz. Balıkesir ses yalıtım malzemeleri firması, ürünleri uzun süre dayanıklıdır ve farklı model ve montaj çeşitleri ile zevkinize hitap etmeyi seçer. Malzemelerimiz sorunun kaynağına göre uzman ekipler tarafından belirlenir.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu