Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Arnavutköy ses yalıtımı

Arnavutköy ses yalıtımı, ses yalıtımı yapılmamış sesli ortamların çevreye dağıtacağı seleri kimseye duyurmamak için Arnavutköy ses yalıtımı firması olarak  müşterilerimizin rahatlığını ve huzurunu önemsiyoruz. Türkiyenin bir çok bölgesinde ses yalıtım firması olarak hizmet sunmaktayız ve ses yalıtım malzemelerinin satışının dışında projelendirme ve uygulama hizmetide veriyoruz.

Bir yerde oluşan veya oluşabilecek seslerin komşularımız tarafından rahatsızlık kaynağı olduğunu bilirsiniz. Arnavutköy ses yalıtımı olarak artık seslere bir son veriyoruz. Ses yalıtımı olmayan bölgelerde, sesler diğer ortama çok fazla iletilir ve çevre için rahatsız edici hale gelebilir. Bu yüzden Arnavutköy ses yalıtımı bu uygulamalar için ihtiyaç haline gelmiştir.

Arnavutköy ses yalıtımıArnavutköy ses yalıtım malzemeleri

Ses Yalıtımı, bulunulan ortamda oluşabilecek gürültülü seslerin diğer ortamda duyulmasını engellemek için yapılan bir yöntemdir. Aynı zamanda gürültünün zararlı etkilerinden korunmayı da sağlar. Rahatsız edici hale gelen bu sesler insanların günlük yaşantılarına büyük oranda zarar verir.
Bu rahatsız edici ortamlarda yer alan ses problemleri, davranış bozukluğu, çalışma veriminin yeterli sağlanamaması, psikolojik ve fizyolojik yöndeki olumsuzluklar gibi etkenlere sebep olur. Daha huzurlu bir yaşam alanı için Arnavutköy ses yalıtım malzemeleri en iyi kalitede kullanılarak izolasyon sağlanır. Gürültünün yaşamı etkileyen alanlarında sıkça tercih edilen uygulamalar arasında yer alır.

Arnavutköy ses izolasyonu

Ses Yalıtımı gürültünün zararlı etkilerinden korunmak amacı veren her yerde kullanılır. Okul, kurs, dershane gibi eğitim amaçlı bölgelerde derslikler içinden diğer dersliklere veya koridor kısımlarına ses geçişi eğitim amacına zarar verir ve öğrenme duygusuna izin vermez. Yurt, konut, apartman daireleri, oteller, iş yerleri gibi yoğun ve mahremiyet alanlarında da gürültü dış ortamlara zarar veren yerlerdir.
Yoğun ses temposunun görüldüğü alanlar olan jeneratör, kalorifer, hidrofor, asansör dairesi gibi kısımları bulunan alanlarda da ses yalıtımı yapılması gerekir. Ses yalıtımı çok iyi yapıldığı takdirde istenilen oran kadar düşüklük sağlanabilir. Bunun için Arnavutköy ses izolasyonu uygun oranlarda istenilen Db miktarı kadar düşüş sağlayarak gerekli yalıtımı yapabilecek kapasiteye sahip olduğundan güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu