-15%
akustik panel
Ahşap Akustik Panel4

Akustik Siyah Ahşap Panel


Orijinal fiyat: ₺650.00.Şu andaki fiyat: ₺550.00. + Kdv

  • Stok Kodu: 9642
  • Boyutlar: 50X50 CM
  • Renk : Siyah
  • Sipariş : 1 Adet (Fiyatıdır)
  • Stokta bulunmaktadır.
  • Yüksek metrajlar için iletişime geçiniz.
  • Bu üründe kargo ücretsiz değildir.
  • 15:00’a Kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo

Kargo Seçenekleri

sürat kargo
çukurova ambarı
ege ulaşım
aras kargo
ptt kargo
yurtiçi kargo

Açıklama

Akustik Siyah Ahşap Panel, Akustik ve ses kalitesi sadece müzik alanında duyulan bir ihtiyaç değildir. Bunun yanında çeşitli iş yerlerinde, evlerde, hastanelerde, teknelerde, çeşitli hava ve kara taşıtlarında da gürültü en önemli problem olarak öne çıkıyor. Gürültü problemini engellemek için çeşitli yalıtım ürünleri kullanılıyor. bu ürünler sayesinde ideal ses ortamının sağlanması mümkün oluyor.
Günümüzde gerek zemin çalışmaları, gerek akustik ahşap panel gibi ürünler ile ses yalıtımı hizmeti sağlanabiliyor. Aynı zamanda duvarların bu tür malzemeler ile kaplanması ile de ses yalıtımı sağlanabiliyor. Ses yalıtımı fabrikalarda, konferans salonlarında ses ve gürültünün odaya hapsedilmesi ve diğer alanların sesten etkilenmemesi açısından önem kazanıyor.

Akustik Ahşap Panel Kullanım Alanları

Akustik ahşap panel kullanım alanlarına genel olarak bakıldığında, çeşitli işyerlerinde iş alanlarını bölümlemek için tercih edildiği görülebilir. Bunun yanında bu ürünler aynı zamanda seslerin birbirine karışmaması gereken, çağrı merkezi gibi alanlarda da tercih ediliyor. Bu tür ürünleri genellikle sabit kalınlıkta tercih ediliyor. Aynı zamanda özel olarak ürettiğimiz içerik detayı ile yalıtım seviyesini üst seviyeye taşıyor. Kullanım alanları bunlar ile sınırlı değil. Ayrıca konferans salonlarında ve ses odalarında iyi bir eko yakalamak ve ses yalıtımı için tercih ediliyor. Günümüzde kullanım alanları oldukça geniş olup, aynı zamanda farklı renkler ile kullanılarak ortam dekoru olarak tercih edilebiliyor. Farklı yerler için farklı uygulama şekilleri görülebiliyor.

Akustik Çözümleri İle Yanınızdayız

Firmamız akustik ahşap panel uygulamaları ile müşterilerin beklentisi olan ses kalitesini hızlı bir şekilde karşılıyor. Aynı zamanda farklı uygulama malzemeleri ile de hızlı bir tasarım imkanı sunuyor. Firmamız değişik ebatlarda ve kalınlıklarda ses yalıtım ürünlerinin imalatı, satışı, uygulanması ve uygulanması aşamasından sonra destek hizmetleri olarak farklı hizmetleri sizlere sunuyor.
Müşterilerin daha yüksek beğenisini kazanacak ürünler ile her zaman hizmetinizdeyiz. Yenilikçi çözümlerimiz, müşteri odaklı çalışmalarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz. Siz de en nitelikli ses yalıtım ürünlerini tercih etmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız müşterilerin farklı akustik sorunlarına özel çözümler sunarak uygulama ve imalat gerçekleştiriyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Akustik Siyah Ahşap Panel” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Akustik Ahşap Panel kullanım alanları nelerdir?

Stüdyo / Müzik odası
Reji odası / Kayıt odası
Home ofis / Bateri odası
Hi-fi/Ev sinema odası   /  Dinlenme odası
Konferans salonu / Oditoryumlar
Toplantı odası
Gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

akustik ahşap panelahşap difüzör panel

PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg