İndirim!

Akustik Paravan

 850,00 950,00 + KDV

  • Stok Kodu: 6589
  • Stokta bulunmaktadır.
  • Yüksek metrajlar için iletişime geçiniz.
  • Bu üründe kargo ücretsiz değildir.
  • 15:00’a Kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo
  • 40m2 ve üzeri siperişlerde kargo için bizimle iletişime geçin
Temizle
Stok kodu: 6589 Kategoriler: , Etiketler:

Akustik Paravan

Evlerde, ofislerde ve akustiğin gerektiği her yerde ses sorunları yaşanabiliyor. Bu ses sorunlarından bazıları yankı ve ekodur. Ses sorunları yaşandığı zaman birtakım iletişim problemleri ortaya çıkar. İnsanların birbiriyle zor iletişim kurabilmesi ise istenmeyen bir durumdur. Akustik sağlamak amacıyla birçok yalıtım sistemi vardır.
Kullanacağınız alanı istediğiniz kadar bölümlendirmek ve bunu yaparken de şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız akustik paravantercihleriniz arasında yer almalıdır. Kaliteli ses yalıtım sistemi olmasıyla birlikte kullanacağınız alana uygun modellerden seçerek uyumlu bir görünüm elde etmeniz mümkündür Şık görünümü ve kaliteli olması sebebiyle en çok tercih edilen ses yalıtım sistemlerinden birisidir.

Akustik Paravan Kalitesi

Ürünün kendisi kaliteli olsa bile anlaşacağınız akustik paravan firması işini kaliteli olmazsa ürün de beklentinizi karşılamaz. Çünkü yalıtım sistemleri hassasiyet ve dikkat gerektiren ürünlerdir. Firma çalışanları dikkatli bir şekilde sistemi oluşturmazsa akustik ortam oluşturmakta güçlük çekebilirler. Akustik ortam oluşmazsa da yankı ve eko gibi ses sorunları yaşamanız kaçınılmazdır.
Firmalardaki kalite düşüşünün sebebini firma sayısının artışı olarak değerlendirebiliriz. Firma sayısı arttığında her ne kadar akustik panel hizmeti almanız kolaylaşsa da kalite düşüşünün farkına varmış olmalısınız. Hizmetin sonucunda hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız firmalarla anlaşmadan önce onları detaylı bir şekilde araştırmanız gerekiyor. Araştırmalarınıza rağmen kaliteli bir firma bulamadıysanız bize ulaşarak avantajlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Akustik Paravan Fiyatları

Nasıl kalitede çeşitlilik yaşanıyorsa aynı çeşitlilik akustik paravan fiyatlarında da yaşanıyor. Her firmanın belirlediği fiyat aralıklarının farklı olduğunu mutlaka görmüşsünüzdür. Bu çeşitliliğin sebebi de tıpkı kalite değişkenliğinde olduğu gibi firma artışıdır. Her firma kendisine uygun olan fiyat aralıklarını belirler.
Kaliteli ürünblerin fiyatları her ne kadar yüksek olasa da veridği hizmet hepsinden fazladır. Dekor Akustik olarak müşterilerimize vermiş olduğumuz ürün ve hizmetler bütçenize en uygun ve en kaliteli malzemeler olark seçilmektedir

Ölçü

70 x 130 x 4, 80 x 150 x 4

Renk

Gri, Kırmızı, Mavi, Mor, Sarı, Siyah, Turuncu, Yeşil

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Akustik Paravan” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bizi Hemen Arayın