akustik kumaşlar

Akustik kumaşlar

akustik kumaşİç mekanlarda akustik düzenlemesi için üretilen akustik kumaşlar düşük maliyetleri ve pratik uygulanabilirliklerine ek olarak başarılı performanslarıyla yaygın olarak kullanılır. Üretiminde kullanılan doğal reçine lifleri ile yüksek akustik değerlere sahiptir. Lifli yapısal özellikleri sayesinde mekan içerisindeki akustik düzenlemesine yardımcı olur.

Üretiminde kullanılan materyallerin ihtiva ettiği reçine lifleri ses düzenlemesi sağlıyor. Reçine lifleri sayesinde sesin mevcut enerjisinin ısıya dönüştürülmesini ve böylelikle emilimini sağlar.

Bu yapısal özelliği ile de ortamda bulunan yüksek şiddetteki sesin minimal seviyeye indirgenmesini sağlar. Ürünle birlikte kullanılabilen akustik sünger, köşe bass trap, kumaş panel ve diffuzer şeklindeki ürünlerle akustik değer kalitesinin arttırılması da mümkündür. Yüksek sıcaklık değerlerinin mevcut olduğu çalışma sahalarındaki akustik izolasyon amacı ile akustik kumaşların kullanıma uygundur.
akustik kumaşlar

Lifli yapısı sayesinde yırtılma, darbe, sökülme ve yıpranma gibi tahribatlara karşı yüksek dirence sahiptir. Akustik kumaşlar ayrıca yüksek kalitedeki üretim malzemeleri ile aşınma ve solma gibi sorunlara yol açmamaktadır. B1 sınıfı yanmazlık sertifikası bulunan ürün, her ortamda kullanıma uygundur. Etkili ve başarılı bir akustik izolasyon malzemesi olan kumaşlar farklı renk seçeneklerine sahiptir.

Kullanılacağı mekanda mevcut olan dekoratif atmosfere göre bir akustik izolasyon uygulaması için özgürce seçim yapabilmek mümkündür. Uluslararası sertifikaya sahip olan akustik kumaşlarda isteğe bağlı renklerde üretim gerçekleştirilebilmektedir. Kumaş deseni hususunda da isteğe göre farklı tasarımların uygulanabilirliği bulunmaktadır.

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir