İndirim!

Akustik Kumaş Panel

 110,00 260,00 + KDV

 • Stok Kodu: 6529
 • Stokta bulunmaktadır.
 • Yüksek metrajlar için iletişime geçiniz.
 • Bu üründe kargo ücretsiz değildir.
 • 15:00’a Kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo
 • 40m2 ve üzeri siperişlerde kargo için bizimle iletişime geçin.
Stok kodu: 6529 Kategoriler: , Etiketler:

Kumaş Kaplı Akustik Panel

Kumaş kaplı akustik panel kullanılacak tüm alanlarda yangın, ses ve akustik gibi önemli faktörler için kullanılmaktadır. Ayrıca bu paneller firmanın çalıştığı sektöre göre dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Bu paneller tek renk olabildiği gibi farklı renklerin karmasından da duvara monte edilebilmektedir.
Kullanım Alanları ve Kullanım Nedenleri Hakkında
Bu dekoratif paneller genellikle keçe ya da kumaşlardan yapılmaktadır. Dolayısıyla tüm duvar kaplanıldığında dışarıdan gelecek soğuğa karşın bir kalkan etkisi yarattığı söylenebilir. Kumaş Kaplı Akustik Panel bu anlamda hem görselliği hem de fonksiyonelliği bir arada bulunduruyor. Bunların yanı sıra ses geçirmediği için ofislerde, sinema salonlarında, stüdyolarda, ev sinema alanlarında ve daha pek çok yerde sıklıkla kullanılmakta ve özellikle tercih edilmektedir.
Yapılan son araştırmalar ve gelişen teknolojinin de sayesinde Kumaş kaplı akustik panel çeşitleri artık gürültü azaltma özelliğine sahip olarak üretilmektedir. Böylelikle mekânda gerekli olarak yapılan izolasyon işleminden sonra Kumaş Kaplı akustik panel ile tam bir yalıtım yapmak mümkün oluyor.
Kolay kurulumu ve esnek dokusu sayesinde tüm alanlarda rahatlıkla kurulabilir ve çok daha kısa bir zamanda yalıtım tamamlanıyor. Zamanın artık çok değerli olduğu globalleşen dünyada artık kurulumu kolay ve etkileyici çözümler sunan materyaller çok daha fazla tercih edilmeye başlandı. Tam da bu noktada uzman bir ekip tarafından monte edilecek bu paneller ile hem şıklığı hem de yalıtım bir arada yapılabiliyor.

Kumaş Kaplı Akustik Panellerin En Önemli Artıları

 • Kumaş kaplı akustik panel çeşitleri bakteri, nem ya da kir gibi ortamı ve ortamda bulunan insanlara zarar verecek maddeleri uzak tutar. Kısa zamanda ve erişilebilir temizlik malzemeleri ile kolaylıkla temizlenir.
 • Gürültü azaltma özelliğine sahiptir ve bir mekânda olması gereken desibel oranını sabit tutar. Bu da ileri vadede oluşabilecek sağlık sorunlarının önüne geçer.
 • Yankı gibi ses sorunlarının ortadan kalkmasında büyük rol oynar ve aynı zamanda sesi dengeler.
 • Görsel anlamda mekâna ayrı bir hava ve şıklık katar.
 • Mekâna uygulanması kolaydır ve uygulanılacak alanın en dar köşesine bile takılabilir.
Ölçü

50 x 100 x 4, 50 x 50 x 4

Renk

Gri, Kırmızı, Mavi, Mor, Sarı, Siyah, Turuncu, Yeşil

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Akustik Kumaş Panel” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bizi Hemen Arayın