Akustik kaplama

Akustik kaplama

akustik kumaş panel, Akustik kaplama
akustik kumaş panel

Akustik kaplama, Duvar ve tavan gibi farklı yüzeylere yönelik olarak akustik izolasyonu amacı ile uygulanan  sayesinde ses kalitesi arttırılabilir.

Akustik ses yalıtım ürün kategorisinde darbe ve tahribata karşı dayanıklılığı en yüksek seviyede olan üründür. Kaplama ürünleri, yüksek dayanıklılığı ile her ortamda uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirebilmektedir. Farklı renk tonlarına sahip olan Akustik kaplamaları ile her ortamda akustik dengesinin sağlanabilmesi mümkün olmaktadır.

Akustik ses düzenlemeye ek ses ve akustik sünger malzemelerinin kullanımının gerçekleştirilmesi gerekir. Ses yalıtımı uygulamasında malzemeye göre değişim gerçekleştirmektedir. Kumaş kaplı panel uygulaması pratik ve hızlı bir şekilde uygulanabilirliği bulunmaktadır.
Akustik kaplama uygulamaları tavan, duvar ve diğer tüm noktalara dinamik biçimde uygulanmaktadır. Uygulanabilirliği yüksek işlevselliğe sahip olan kaplamaları, tüm akustik düzeninin dinamik biçimde oluşturulmasına yardımcı oluyor.

akustik kumaş panel, Akustik sünger kaplamaAkustik ses yalıtım malzemeleri arasında darbelere karşı etkin ve güçlü bir çözüm sağlamaktadır. İç mekanda kaplama üzerine uygulanmakta olduğundan dekoratif yönünün de bulunması gerekir. Akustik kaplamalarında hacim akustiğinin oluşturulabilmesi için tüm yüzey kaplaması gerçekleştirilir. Kendinden yapışkanlı kaplamaları kolay uygulanabilirliğe sahiptir.

Kolay uygulanabilirliği sayesinde en geniş yüzeylerde dahi kısa sürelerde uygulama gerçekleştirilebilmektedir. Panel formundaki ürünlerde ihtiyaca ve isteğe odaklı olarak özel ebatlarda üretim gerçekleştirilmektedir. Farklı renk seçenekleriyle her ortam dekorasyonuna uygun bir kullanımda gerçekleştirilebilmektedir

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir