Satış
akustik dairesel panel
akustik dairesel panel
yuvarlak panel 3
yuvarlak panel 4
yuvarlak panel 5
yuvarlak panel 7
yuvarlak panel
akustik dairesel panel2

Akustik Dairesel Panel


750.00850.00 + Kdv

  • Stok Kodu: 6578
  • Panel Ebatları : 30cm X 35cm
  • Panel Rengi: 100’e yakın renk seçimi
  • Panel kalınlık : 25 MM
  • Yüksek metrajlar için iletişime geçiniz.
  • Bu üründe kargo ücretsiz değildir.
  • 15:00’a Kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo
  • 40m2 ve üzeri siperişlerde kargo için bizimle iletişime geçin
Temizle

Kargo Seçenekleri

sürat kargo
çukurova ambarı
ege ulaşım
aras kargo
ptt kargo
yurtiçi kargo

Açıklama

Akustik Dairesel Panel, İç ortamlarda sesleri en iyi hale getirmek ve en iyi şekilde akustiğini düzenlemek için özel olarak tasarlanmış; yüksek kalite standartlarına sahip ses yalıtım malzemeleri arasında dairesel akustik paneller işini en iyi yerine getiren ürünlerdir. Özel dizaynı sayesinde gelen sesleri emen, yüksek yoğunluğa sahip ses yalıtımı malzemelerinden üretilmiştir. Kullanım alanları arasında; stüdyolar, bireysel kullanım, ofisler, barlar, konferans salonları, kültürel alanlar vb. Birçok alan için en iyi tercih olacaktır.

Akustik dairesel panel

Akustik dairesel panel, ortam ses izolasyonu ve ses yalıtımı için kullanılan bir üründür. Bu panel, dairesel şeklinin yanı sıra yüzeyine mikro delikler yerleştirilerek yüksek ses absorpsiyonu sağlar.
Bu panel, genellikle toplu taşıma araçları, konferans salonları ve tiyatro gibi yerlerde ses yalıtımı sağlamak amacıyla kullanılır. Akustik dairesel panel, aynı zamanda evlerde ve ofislerde de ses yalıtımı için tercih edilebilir.
Akustik dairesel panel, kolay tesis edilebilen, pratik ve estetik bir çözümdür. Özellikle yüksek ses düzeylerine sahip ortamlarda etkili bir şekilde çalışır ve ortam ses düzeyini düşürür.
Akustik dairesel panel, aynı zamandahava kalitesini de arttırır. Özellikle havalandırma sistemlerinin yer aldığı ortamlarda, havanın sürekli akışını sağlar ve ortam nem oranını düzenler.
Akustik dairesel panel, ses yalıtımı konusunda özelleştirilebilir çözümler sunar. Özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda üretilebilen bu panel, size özel bir ses yalıtımı sağlar.
Akustik dairesel panel, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir ve uzun ömürlüdür. Bu panel, aynı zamanda estetik görünümü ile de ortamların estetiğini tamamlar.

Akustik Dairesel Panel Fiyatları

Dekorakustik ekibi olarak her zaman müşterilerimizi en kaliteli ürünlerle buluşturuyoruz. En avantajlı fiyatları sunuyoruz. dairesel akustik panel fiyatları ürün tipine, ürün çeşidine, ürünün ebatlarına göre farklılık gösterebiilmektedir. Elbette uygulanacak mekan da fiyata etki edecektir.

Ek bilgi

Çap

40 cm x 4 cm, 50 cm x 4 cm

renk seçimi

Gri, Kırmızı, Mavi, Mor, Sarı, Siyah, Turuncu, Yeşil

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Akustik Dairesel Panel” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Akustik Dairesel Panel Özelikleri

Akustik iç dolgu ile rezonans frekanslarını sorunsuz bir biçimde emer. Özel akustik kumaşlar sayesinde sizlere eşsiz bir görünüm sunar. Sizin için estetik birçok çözümümüz bulunmaktadır. Uygulama yapacağınız alanda genel dizayn stiliyle uyum sağlayacak dekoratif, yüksek kalite standartlarına uygun ürünlerimizle karşılaşmak için acele edin. Siz değerli müşterilerimize kaliteli, kusursuz çözümler sunmaktayız. dairesel akustik paneller teknolojisi ile tanışma fırsatını kaçırmayın.

Akustik Dairesel Panel Kullanım Alanları

Akustik dairesel panel genellikle sessiz ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu malzemeler ortamın şık görünmesini sağlamakla birlikte ses kalitesinin önemli olduğu sinema, tiyatro, konferans salonu gibi alanlarda çokça tercih edilmektedir. Bunun dışında müzik odası gibi yine müzik ve sesin önemli olduğu alanlarda da tercih edilmektedir.
Ses yalıtımının yanı sıra güzel bir dekor malzemesi de olan akustik altıgen panel sayesinde istenilen ses yalıtımı sağlanır ve istenilen özellikte ses kalitesi sağlanır. Birçok kullanım alanı ile önemli bir yapı elemanıdır. Farklı renklerde ve farklı tasarımlarda kullanılabilmekle birlikte genellikle ortamda ses kalitesinin iyi olması için tercih edilmektedir.

Akustik Kumaş Kaplı Dairesel PanelAkustik Kumaş Kaplı Dairesel PanelAkustik Kumaş Kaplı Dairesel PanelAkustik Kumaş Kaplı Dairesel Panel

PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg    PDF file icon.svg