İndirim!

Akustik Baffle Yüzer Tavan

 340,00 + KDV

  • Stok Kodu: 9175
  • Stokta bulunmaktadır.
  • Yüksek metrajlar için iletişime geçiniz.
  • Bu üründe kargo ücretsiz değildir.
  • 15:00’a Kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo
  • 40m2 ve üzeri siperişlerde kargo için bizimle iletişime geçin

Akustik Baffle

Evinize ses yalıtımı yaptırmak istiyor ama aynı zamanda yalıtımın görünümüne de önem veriyorsanız akustik baffle tam da aradığınız bir ses yalıtımıdır. İnsanlar artık kalitenin yanında hoş görünüme de önem veriyor. Siz de onlardan biriyseniz akustik baffle yaptırmak işinizi görecektir. Bu sayede yalıtım yaptırdığınız ortamda hoş bir görünüm de elde edebilirsiniz.
Eğer bir mekân işletiyorsanız ve sesler yankılanıyorsa bunu önlemek için akustik ses yalıtımı kullanmalısınız. Fakat bu zamana kadar baktıklarınız gözünüze hitap etmiyorsa bu sizin için çok önemliyse akustik baffle yalıtımı sizin için kurtarıcı görevini üstlenecektir. Akustik baffle sayesinde artık eko, yankı ve sesi etkileyen rahatsız edici birçok etkeni önleyebilirsiniz.

Akustik Baffle Kalitesi

Yalıtımın etkili olmasını istiyorsanız kaliteli bir akustik baffle firmasıyla anlaşmalısınız. Aksi takdirde akustik tam anlamıyla yapılamaz ve bulunulan ortamda yankı, eko gibi sesi etkileyen rahatsız edici faktörlerle karşılaşırsınız. Böyle olmaması için firmaları araştırarak onlarla anlaşmalısınız. Böylece akustik beklentinizi karşılayacak düzeyde yapılmış olur.
Birçok mekânda akustik ses yalıtımı arandığı için bu hizmeti veren çok sayıda firma bulunmaktadır.
Bir çok firma aralarında ki fiyat farkları elbette yaptıkları işçilikle ölçülmektedir. Dekor akustik olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmette kaliteli ürünün yanı sıra kaliteli işçilk uygulaması ile de sektörde öncü firmalardan sayılmaktayız. Beklentinizi karşılayan bir hizmet almak istiyorsanız bizim firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Böylece size yardımcı oluruz ve beklentinizi karşılarız.

Akustik Baffle Fiyatları

Eğer aklınızda akustik baffle fiyatlarının neden değişken olduğu hakkında sorular varsa yanıtlamak iyi olacaktır. Firma artışının sonucu olarak akustik baffle hizmeti veren firmalar kendilerine uygun fiyat aralıkları belirler. Bütçenize uyup uymamasından ziyade güvenilir fiyat aralıkları görmek istiyorsanız piyasa değerine paralel fiyat belirleyen firmalarla anlaşmanız sizin açınızdan daha iyi olur.
Bütçesini ön planda tutan insanlardan biriyseniz bu sefer firmaların size sunduğu fiyatları birbiriyle karşılaştırın. Fakat bütçenize uygun olan her firma kaliteli iş yapmayabilir. Bu duruma dikkat ederseniz sıkıntı yaşamazsınız. Hem kaliteli hem de uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizin huzurunu ve bütçesini korumak bizim en temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Akustik Baffle Yüzer Tavan” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bizi Hemen Arayın