Ayın Son Fırsatlarını Kaçırmayın    |    Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksik İmkanı     |    Üretim - Satış - Montaj    |    Ürünlerimiz TSE & ISO Belgelidir

Adana Ses Yalıtım

Adana ses yalıtımı firmasını ses yalıtım konusunda şikayetlerinizi göz önüne alarak ses yalıtım konusunda hizmet veren ve müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firma olarak tanınmaktadır. Çevreyi veya sesinizi önlemek için ses yalıtım malzemeleri kullanıyoruz. Mimari akustik ve hacim akustiği alanında ofis, çağrı merkezi, ev sinema salonu, bina ses yalıtımı, makine odası ses yalıtımı, atış poligonu ses yalıtımı gibi birçok alanda Adana ses yalıtımı hizmeti sunulur.

Adana ses yalıtımı, Ortak bitişik duvar ses yalıtım malzemeleri temin ediyor, üst kata ses yalıtımı sağlayarak üst kattan ses gelmesini engelliyor, alt kat seslerine karşı da ses yalıtımı sağlanmaktadır. Ses yalıtım malzemeleri sadece ses iletimini engellemekle kalmaz, aynı zamanda ortamda oluşabilecek düşük ve etkili frekansları da azaltır.

Adana ses yalıtımıAdana ses izolasyonu

Akustik süngerin birçok modeli ve işlevi vardır. Süngerler farklı dekoratif özelliklere sahip olduğu için zevkinize göre ses yalıtımı sağlayabilirsiniz. Adana ses izolasyonu açısından yaşadığınız ortama farklı bir hava katmak ve zevkinizi yansıtmak için birçok çeşidi mevcuttur.

Adana ses yalıtımı, Akustik süngerler, yangına dayanıklı akustik piramit sünger, yangına dayanıklı akustik labirent sünger, yangına dayanıklı akustik özel sünger, yangına dayanıklı akustik düz sünger ve yangına dayanıklı akustik yumurta süngeri siyah ve antrasit modelleri olmak üzere sunduğu zengin çeşitlilik ile zevkinizi yansıtabilirsiniz. Boyutları 50cm x 50cm, 100cm x 100cm, kalınlıkları ise 10mm ile 70mm arasındadır. Diğer renkler isterseniz süngerin üzerine özel flok kaplama uygulayarak süngeri renklendirebilirsiniz.

Adana ses yalıtım malzemeleri

Adana ses yalıtım malzemeleri EPDM ses bariyeri, ses yalıtım odası, ses yalıtım ve ısı yalıtım bandı, ses yalıtım kapısı, zeminde titreşim önleyici kauçuk levha ve mantar kauçuk levha gibi malzemelerle sağlanır. Bu malzemelere ek olarak ses efekti keçe kumaş, akustik kumaş, duvar titreşim takozu, gibi malzemeler de ses yalıtımında kullanılarak en iyi yalıtım hedeflenir.

Adana ses yalıtım malzemeleri dediğimiz ürünler duvar, tavan, zemin ve çevrede ses yalıtımı uygulamalarını desteklemek için kullanılmaktadır. Ses yalıtım uygulamaları için Rapid 800 yapıştırıcıları, askıları veya diğer montaj bileşenleri tercih edilmektedir

Instagram Sosyal Medyamızı Ziyaret Ederek Diğer Tüm Ürün ve Hizmetlerden Haberdar Olabilir veya hemen alış veriş yapabilirsimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu